The Simpsons ne zaman final yapacak? İşte dizinin bitişine dair ipuçları...

Simpsonlar dizisi, 1989 yılında Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie ile televizyon hayatına başladı. 31.sezonuyla bu yılda devam edeceğini duyuran Simpsonlar dizisi 713. bölümüne ulaşarak televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımı rekorunu geliştirdi. Dizinin finaline dair söylentiler sürerken Simpsonlar yazarı Al Jean, bitime dair büyük bir ipucu verdi.

Yayınlanma Tarihi: 16.11.2021 16:28
Değiştirme Tarihi: 16.11.2021 16:28
The Simpsons ne zaman final yapacak? İşte dizinin bitişine dair ipuçları...

Dünyanın pek çok noktasında geniş bir hayran kitlesine ulaşan Simpsonlar çizgi filmi, özellikle geleceğe dair öngürülerinin tutmasıyla büyük merak uyandırmayı başarmıştı. Final tarihi henüz kesinleşmeyen dizinin yazarlarından Al Jean,dizinin finali hakkında bilgi verdi.

"SÜREKLİ BİR DÖNGÜYE DÖNÜŞECEK"

Her güzel şeyin bir sonu olduğunu ifade eden Al Jean, hayranların nihayet Springfield'a veda ettiğinde neler bekleyebileceğimiz konusunda bazı fikirler verdi. Radio Times ile konuşan Jean, gösterinin muhtemelen başladığı şekilde bağlanacağını ve bizi Noel yarışmasına geri götüreceğini açıkladı.

Dizinin 23. bölümünün sona yakın bir şekilde planlandığın anlatan Al Jean, “Son bölümde Simpsons Roasting on an Open Fire, Noel yarışmasına geri dönecekler. Böylece tüm seri sürekli bir döngüye dönüşecek” dedi.

İlgili Sayfalar: Playlist