The Avengers: Age of Ultron çekimleri başlıyor

The Avengers: Age of Ultron çekimleri başlıyor
Yayınlanma Tarihi: 06.02.2014 13:28 | Değiştirme Tarihi: 06.02.2014 13:14

Marvel'ın çizgi roman uyarlaması ve gişe canavarı Yenilmezler ikinci filmi ile şimdiden büyük merak konusu. The Avengers: Age of Ultron adı ile vizyona girecek olan yapımın çekimleri ise Güney Amerika'ya taşınıyor. Marvel'ın merakla beklenen ve Yenilmezler (The Avengers)'in devamı olarak bilinen çizgi roman uyarlaması The Avengers: Age of Ultron'un çekimleri başlamak üzere. Marvel bundan aylar önce yaptığı resmi basın açıklamasında çekimlerin Şubat sonu ya da Mart ayında başlayacağını ve lokasyon olarak da Cape Town'un seçildiğini belirtmişti. Ancak gelen haberlere göre çekimler çok daha farklı bir bölgede gerçekleşecek.

Joss Whedon'ın yönetmenliğini yaptığı Age of Ultron'un yeni çekim alanı Güney Afrika olarak seçilmiş! Johannesburg, Gauteng bölgesinde gerçekleşecek olan filmin çekimlerinde ana kadrodaki oyuncuların yer almayabileceği belirtilirken, bunun sebebinin ise buradaki çalışmaların sadece filmin aksiyon sahnelerine dair görsel çekimlerin merkezi olacağı, söyleniyor. Filmin diğer çekim bölgeleri arasında ise İtalya, İngiltere ve Güney Kore bulunuyor. Bu ülkelerdeki çalışmalar ise İlkbahar döneminde başlayacak.

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.