TEM'de zincirleme kaza!

TEM'de zincirleme kaza!

TEM’in Adapazarı gişeleri ve Arifiye geçişinde her iki şeritte meydana gelen toplam 15 aracın karıştığı 3 ayrı zincirleme trafik kazasında 1 kişi öldü, 10 kişi de yaralandı.

Sakarya ve bölgesinde dün gece etkili olan yoğun kar yağışı sonrasında TEM’in Adapazarı gişeleri ve Arifiye geçişinde her iki şeritte meydana gelen toplam 15 aracın karıştığı 3 ayrı zincirleme trafik kazasında 1 kişi öldü, 10 kişi de yaralandı.Dün gece şiddetini arttıran yoğun kar nedeniyle TEM’de trafik kilitlendi.ÿİlerleyen saatlerde Adapazarı gişeleri Arfiye geçişinde İstanbul yönüne doğru 1 kilometrelik alanda 3 ayrı trafik kazası meydana geldi. Karın neden olduğu, yolcu otobüsleri TIR ve otomobillerinÿkarıştığı kazada zincirleme kazalara yaklaşık 15 araç karıştı.Hastanelere kaldırılan yaralılardan 1’i öldü, 10’unun tedavisi sürüyor. Kazaya müdahale etmek isteyen 112 ve itfaiye ekipleri de, bu bölgede 25 santimetre kalınlığa ulaşan kar nederniyle kaza yerine gidip- gelmekte güçlük çekti. halen TEM Otoyolu çift yönlü olarak ulaşıma kapalı bulunuyor.Öte yandan kazalar nedeniyle İstanbul istikameti yaklaşık 5 saattir ulaşıma kapalı, kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.

TIR'lar yolu kapattıBahçeşehir - Halkalı mevkiinde yolda kalan TIR'lar nedeniyle TEM, İstanbul-Ankara istikametinde trafiğe kapandı.Yoğun kar yağışı nedeniyle, TEM Edirne istikameti de Selimpaşa mevkiinde trafiğe kapandı.
Görüntülenme : 176 Güncelleme Tarihi: 18/02/2015 12:31:58
Yayınlanma Tarihi: 18/02/2015 10:49:19

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin