TEM'de zincirleme kaza! 1'i çocuk 3 kişi yaralandı!

TEM Otoyolu Eyüpsultan Hasdal mevkisinde 4 araç birbirine girdi. 1’i çocuk 3 kişinin yaralandığı kazada araçların arasındaki lüks cip gözlerden kaçmadı. 

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2020 10:52
Değiştirme Tarihi: 02.11.2020 10:52
TEM'de zincirleme kaza! 1'i çocuk 3 kişi yaralandı!

Saat 14.30 sıralarında TEM Otoyolu Eyüpsultan Hasdal mevkisi Ankara istikametinde olan kazada, otoyolunda Almanya uyruklu AZ CY 56 plakalı otomobil ile seyir halinde olan Yusuf Asil, trafiğin bir anda yavaşlaması sonucu aniden frene bastı. Asil’in frene basması sonucu arkasında seyir halinde olan lüks cip sürücüsü ve arkasındaki hafif ticari araç sürücüsü de frene basarak durdu. Ancak en arkadan seyreden otomobilin sürücüsünün duramayarak hafif ticari araca çarpması sonucu zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kazada 1'i çocuk 3 kişi yaralandı. Yaralılar ekipler tarafından hastaneye kaldırıldı. 

Kazaya karışan en öndeki aracın sürücüsü Yusuf Asil, “Önde giderken benim önümdeki de frenledi. Bende az frene bastım ama basar basmaz ileriyi de gördüğüm için hemen dörtlü sinyallerimi yaktım. Sinyalleri yakında arkamdakini gördüm o da çok çabuk frene bastı. Ancak en arkadaki araba çarpınca dördümüzde birbirimize girdik” açıklamasını yaptı. 

(İHA)