İntihar için atladı annesinin üstüne düştü

İntihar için atladı annesinin üstüne düştü
Yayınlanma Tarihi: 12.04.2014 09:23 | Değiştirme Tarihi: 12.04.2014 09:14

Tekirdağ’da YGS’de başarısız olduğu için intihar etmeye kalkışan M.Ö. 5’inci kattan sarkarken aşağıda kendisini kurtarmak için bekleyen annesinin üzerine düştü

Tekirdağ’da YGS’de başarısız olduğu için intihar etmeye kalkışan M.Ö. 5’inci kattan sarkarken aşağıda kendisini kurtarmak için bekleyen annesinin üzerine düştüTekirdağ’da önceki gece, geçen mart ayında girdiği YGS’de istediği puanı alamayan Tekirdağ Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi M.Ö., apartmanın 5’inci katındaki evlerinden, anahtarı ailesinde olan karşı boş daireye geçti. Kapıyı arkadan kilitleyerek bir süre boş dairede oturan M.Ö., annesi S.Ö.’nün seslenmesine “Gelme, kendimi aşağı atacağım” diyerek cevap verdi.Telaşa kapılan anne S.Ö., ikna edemediği oğlunun atlama ihtimali üzerine apartmanın önüne indi. Bir süre balkondan aşağı sarkan M.Ö. kayarak aşağıda bekleyen annesi S.Ö.’nün üzerine düştü.Çevredekilerin ihbar etmesi üzerine olay yerine gelen ambulansla Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne kaldırılan M.Ö. ile annesi S.Ö. tedavi altına alındı. Yapılan ilk müdahalede M.Ö.’ün düşmenin etkisi ile karaciğerinde yırtık oluştuğu ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandığı belirlendi.

Başını yere çarptıAnne S.Ö. ise düşme sırasında başını yere çarpması sonucu kafasından yaralandı. M.Ö. ameliyata alınırken, anne ayakta tedavi edildikten sonra taburcu edildi. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor. (DHA)