’Tech Drone League Yarışları 1. Etap’ 7 Temmuz'da TV8,5'ta!

’Tech Drone League Yarışları 1. Etap’ 7 Temmuz'da TV8, 5'ta!
Yayınlanma Tarihi: 05.07.2018 12:07 | Değiştirme Tarihi: 05.07.2018 13:40

Forum İstanbul’da gerçekleşen ‘’ Tech Drone League Yarışları 1. Etap’’ 7 Temmuz Cumartesi 11.30’da TV8,5 ekranlarında olacak.

Tech Drone League tarafından düzenlenen TDL 1. Etap Yarışları eğlenceli kapılarını Drone severlere açıyor.

TDL, ülkemizde de Drone sporu ve teknolojilerini yaygınlaştırmak için lig yarışları, şov yarışları, Drone pilotluğu eğitimleri ve interaktif teknolojik deneyimlerle insanlara dokunan etkinlikleri ile aynı zamanda Türkiye Hava Sporları Federasyonuna bağlı, sporcu lisansı verme yetkili spor kulübüdür. 

Drone ligi, AVM’ler, yerel yönetimler, üniversiteler, kurumsal etkinliklerde geniş kitlelerin drone sporu ile tanışarak farklı teknolojileri ve Drone uçuşlarını deneyimleyebilecekleri içeriklerle düzenlenen özel bir şovdur.

Hız,yarış aksiyon,heyecan mottosuyla farklı özelliklere sahip Dronelar ve pilotlarının becerileri ile Formula 1’e rakip gösteriliyor. TDL spor kulübünün içeriğinde 16 teknolojik etkinliğin yer aldığı (VR deneyimleri, Maker projeleri, Drone deneyimleri, e-spor turnuvaları, simülatörler vb) şov yarışı tüm heyecanıyla yaşanacak.

Forum İstanbul’da gerçekleşen ‘’ Tech Drone League Yarışları 1. Etap’’ 7 Temmuz Cumartesi 11.30’da TV8,5 ekranlarında olacak.