TBMM'de Çağla Tuğaltay cinayeti için yasa teklifi hazırlığı! İşte Müge Anlı'da yaşananlar...

TBMM'de Çağla Tuğaltay cinayeti için yasa teklifi hazırlığı! İşte Müge Anlı'da yaşananlar...
Yayınlanma Tarihi: 08.01.2020 13:36 | Değiştirme Tarihi: 08.01.2020 13:36

Tam 20 yıl önce 15 yaşındaki Çağla Tuğaltay, abisi İlker Tuğaltay'ın odasında boğazı kesilmiş bir şekilde bulundu. Vahşice işlenen cinayet dosyasının kapanmasına 6 ay kala anne Gülnur Saygı Müge Anlı canlı yayınına katılarak yardım istedi. Müge Anlı'nın canlı yayında yaptığı çağrının ardından TBMM'de Çağla Tuğaltay için yasa teklifi hazırlığı başladı.

Müge Anlı Çağla Tuğaltay cinayetinde son dakika gelişmesini aktardı. 15 yaşındayken evinde boğazı kesilerek öldürülen Çağla Tuğaltay'ın katili kim? Müge Anlı Çağla Tuğaltay cinayetinin katil zanlısı ve 20 yıllık zaman aşımı süresi hakkında 8 Ocak Müge Anlı canlı yayınında son dakika bilgilerini aktardı.

Çağla Tuğaltay cinayetiyle ilgili Müge Anlı canlı yayınında birden fazla ihbar geldiğini söyleyen Müge Anlı, TBMM'de Çağla Tuğaltay için yasa hazırlığı yapıldığı bilgisini aktardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ŞÜPHELİ İSİM DAHA ÖNCE MÜGE ANLI'YA KATILMIŞTI

Müge Anlı, Çağla Tuğaltay cinayetinin katil zanlısı hakkında daha önce bir başka olay için canlı yayına katılmıştı o isim. Tecavüz iddiasıyla katılmıştı ancak o kişi ile Çağla'nın aynı yerde oturmaması nedeniyle bağlantı kurulamamış olabilir, bu da çok normal." dedi.

Bundan tam 20 yıl önce okul dönüşü evlerinde boğazı kesilerek öldürülen 15 yaşındaki Çağla Tuğaltay'ın katilinden hala bir iz yok. Acılı anne Müge Anlı canlı yayınında zaman aşımına uğramak üzere olan dosya için yardım istedi. Çağla Tuğaltay abisi İlker Tuğaltay'ın odasında ölü halde bulunmuştu.

5 Haziran 2000'de İstanbul Şişli'deki evlerinde öldürülen 15 yaşındaki Çağla'nın katili 6 ay içinde bulunmazsa cinayet dosyası kapanacak. Çağla Tuğaltay'ın annesi bugün Müge Anlı canlı yayınında, "Görgü tanığı varsa lütfen konuşsun" diyerek yardım istedi.