Tayland'da bir asker AVM'de rastgele ateş açtı! Çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği belirtiliyor...

Tayland'da bir asker ülkenin en büyük şehirlerinden olan Korat'ta bulunan bir AVM'de kalabalığa ateş açtı. Olayda en az 12 kişinin öldüğü belirtilirken, resmi makamlardan henüz bir açıklama yapılmış değil...

Yayınlanma Tarihi: 08.02.2020 15:55
Değiştirme Tarihi: 08.02.2020 16:52
Tayland'da bir asker AVM'de rastgele ateş açtı! Çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği belirtiliyor...

Tayland'da bir askerin, ülkenin üçüncü büyük şehri olan Korat'ta ateş açtığı ve ölümlere sebep olduğu bildirildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yerel basın, Taylandlı askerin bir alışveriş merkezinde ateş açması sonucu en az 12 kişinin öldüğünü bildiriyor, ancak resmi makamlar henüz bu iddiayı doğrulamadı.

Bangkok Post gazetesi, askerin bir askeri kampta komutanına ve asker arkadaşlarına ateş açtıktan sonra askeri bir araçla kaçtığını, ardından da Muang bölgesindeki bir alışveriş merkezinde sivillere ateş açtığını bildirdi. Bu bilgiler resmi makamlarca henüz doğrulanmadı.

HEM KATLİAM HEM PAYLAŞIM YAPIYOR

Jakrapanth Thomma isimli asker AVM'de katliama imza atarken sosyal medya hesaplarından da paylaşım yaptığı bildiriliyor.

Kalabalığa ateş ederken Facebook hesabından canlı yayın yapan askerin, " Öldürmekten o kadar yoruldum ki artık parmağımı bile kıpırdatamıyorum. Çok yoruldum, daha ölmeyen 3 kişi daha mı var?" ifadeleri kullandığı belirtiliyor.

Korkunç olayı yaşayan tanıkların çektiği dehşet verici görüntülerde, kaçmaya çalışan insanlara ateş edilmesi gözler önüne seriliyor.