Taylan Bayri O Ses jürisini mest etti

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2016 11:40 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2016 11:40

Taylan Bayri isimli yarışmacı performansı ile O Ses Türkiye jürisini mest etti. Murat Boz ve Hadise'yi sahneye çıkaran Taylan Bayri keyifli anlar yaşattı.

Taylan Bayri isimli O Ses Türkiye yarışmacısı, 'Yandım' şarkısı ile çıktığı sahnede tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Başarılı performansı ile izleyicilerden de tam not alan Taylan Bayri, jüri seçimi ile de heyecanlı anlar yaşattı. O Ses Türkiye'de yoluna devam edeceği jüri üyesi ile olmasını istediği diyaloğu anlatan Taylan Bayri, Murat Boz ve Hadise'yi sahneye çıkarttı.

O Ses Türkiye sahnesinde performansı ile tüm jüri üyelerinin takımına dahil etmek istediği Taylan Bayri, izleyicileri güldürdü. Seçeceği jüri üyesi ile yakın olmak isteyen Taylan Bayri, saçları ile oynayacak bir jüri üyesi istedi. Murat Boz'un bu dakikalarda sahneye çıkarak saçlarıyla oynadığı yarışmacı ile ilgili Acun Ilıcalı, bu hareketin ardından seçmezse Taylan'ı suçlamam dedi. Murat Boz'un ardından Hadise sahneye çıkarak Taylan Bayri'nin saçlarıyla oynadı.

O Ses Türkiye sahnesindeki büyüleyici performansının ardından Taylan Bayri tercihini yaptı. Taylan Bayri, O Ses Türkiye'de yoluna Hadise ile devam etmeye karar verdi.