Tatsız Pişti

Yavuz Bingöl’ün Gonca Vuslateri’yle buluştuğu kafede arkadaşlarıyla oturan Mehmet Turgut bir dönem büyük aşk yaşadığı sevgilisinin aynı mekanda karşılaşınca...

Yayınlanma Tarihi: 28.08.2013 09:46
Değiştirme Tarihi: 28.08.2013 09:45
Tatsız Pişti

Altı aydır Öykü Gürman’la aşk yaşayan ve evlilik hazırlıkları yapan Yavuz Bingöl’ün geçen hafta Gonca Vuslateri’yle Kınalıada’daki bir mekanda yakınlaştığı iddia edilmişti.

İkili önceki gece ilk kez Cihangir’de göz önüne çıktı. Gonca Vuslateri’nin eski sevgilisi Mehmet Turgut da birkaç masa geride arkadaşlarıyla oturuyordu. Eski sevgilisinin aynı mekanda olduğunu muhabirlerin Bingöl ve Vuslateri’yi çekmesiyle fark eden Turgut şaşkınlığını gizleyemedi. 

"Gonca’yla arkadaşız”

Telefonla ulaştığımız Yavuz Bingöl aşk iddialarını yalanlayarak Cihangir’de Gonca Vuslateri’yle yeni başlayacakları sinema filmi projesi için buluştuklarını söyledi. Öykü Gürman’la birlikteliğine devam ettiğini söyleyen Bingöl, “Gonca sadece arkadaşım. Yeni çekeceğimiz sinema filmi için Gonca’yla üç aydır görüşüyoruz. Yine o akşam da film için bir araya gelmiştik. Aramızda hiçbir şey yok” dedi.

SIRRI SÜREYYA’YLA  KOMEDi FiLMi ÇEKiYOR

Yavuz Bingöl, senaryosunu milletvekili Sırrı Süreyya Önder ile birlikte yazdığı komedi filmi için, “Senaryoyu dün tamamladık.

Çekimlere 20 Eylül günü başlayacağız. Filmin yönetmen koltuğunda Barış Pirhasan oturacak” dedi. Bingöl, filmin ismini ise söylemedi.

Milliyet