Tartıştığı oğlunu pompalı tüfekle vurdu, 500 metre uzakta yakalandı

Sami Y. tartıştığı oğlu Nuri Y.’yi pompalı tüfekle vurarak, yaraladı. Baba Sami Y. ise olay yerinden yaklaşık 500 metre mesafede polis ekipleri tarafından yakalandı.

Yayınlanma Tarihi: 12.09.2020 17:25
Değiştirme Tarihi: 12.09.2020 17:25
Tartıştığı oğlunu pompalı tüfekle vurdu, 500 metre uzakta yakalandı

İddiaya göre Bursa'da saat 11.00 sularında Sami Y. ile oğlu Nuri Y. arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine baba Sami Y., pompalı tüfekle oğluna ateş etti. Göğsünden ve baldırından vurularak yaralanan Nur Y. kanlar içinde kalırken, baba Sami Y. kaçtı.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan Nuri Y., Gürsu Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Nuri Y.'nin durumunun ağır olduğu bildirildi.

TEDAVİSİNİN ARDINDAN GÖZALTINA ALINDI

Baba Sami Y. ise olay yerinden yaklaşık 500 metre mesafede polis ekipleri tarafından yakalandı. Tartışma sırasında başına aldığı darbe nedeniyle yaralı olan baba, Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Tedavisinin ardından da gözaltına alındı.

Öte yandan olayın ardından baba ve oğulun yakınları arasında arbede yaşandı. Polis, olay yerinde geniş güvenlik önlemi aldı.