Tartıştığı kocasını meyve bıçağıyla öldürmüştü! Nedeni ortaya çıktı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 38 yaşındaki eşi Vedat D.'yi çocuklarının önünde meyve bıçağıyla 22 yerinden bıçaklayarak öldüren 37 yaşındaki Şerife D., adliyeye sevk edildi. Öte yandan korkunç olaya dair ayrıntılar da ortaya çıktı. Şerife D.'nin yaşlı bir çifte bakıcılık yaptığı, 2 ay önce de kendisine rahim kanseri teşhisi konulduğu belirtilirken, ifadesinde hasta olduğunu ve eşine artık çalışmak istemediğini söylediğini belirtti. Şerife D.'nin "Hastayım, artık çalışmak istemiyorum' dedim. Aramızda tartışma çıktı. Bir anlık öfkeyle meyve bıçağı ile saldırıp, öldürdüm" dediği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 10.12.2020 13:41
Değiştirme Tarihi: 10.12.2020 13:41
Tartıştığı kocasını meyve bıçağıyla öldürmüştü! Nedeni ortaya çıktı

Bodrum Yahşi Mahallesi, Defne Sokak'ta yaşayan 3 çocuk annesi Şerife D., dün akşam 21.00 sıralarında aşçı olan eşi Vedat D. ile tartışmaya başladı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Tartışma büyüdü ve Şerife D. mutfaktan meyve bıçağı alarak çocuklarının gözü önünde kocasını defalarca bıçakladı. Gürültüleri duyan komşular durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. 

Özel bir hastaney kaldırılan Vedat D. kurtarılamadı. Polis, Şerife D.'yi gözaltına aldı. Yaşamını yitiren Vedat D.'nin kanında alkol ve uyuşturucuya rastlandığı öğrenildi.

'MEYVE BIÇAĞI İLE SALDIRDIM'

Gözaltına alınan Şerife D.'nin polise verdiği ifadede, 2 ay önce rahim kanserine yakalandığını belirtip, "Hastayım, artık çalışmak istemiyorum' dedim. Aramızda tartışma çıktı. Bir anlık öfkeyle meyve bıçağı ile saldırıp, öldürdüm" dediği öğrenildi. Şerife D., polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan, çiftin 5, 10 ve 15 yaşındaki 3 çocukları Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Muğla İl Müdürlüğü'nce koruma altına alındı.

DHA
 

Etiketler: bodrum - cinayet