Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Tarkan'ın yeleğini sonradan gördüm

Yeni albümü "Zamansız Şarkılar 2" ile müzik severlerle buluşan ünlü aranjör İskender Paydaş yeni albümünü ilk kez Best FM'de Yasemin Şefik'in programında anlattı.

07.08.2014 12:32

Yeni albümü "Zamansız Şarkılar 2" ile müzik severlerle buluşan ünlü aranjör İskender Paydaş yeni albümünü ilk kez Best FM'de Yasemin Şefik'in programında anlattı.

Tarkan'ın klip kızıyla samimi sahnelerinde sette değildim!"Hop De" isimli yeni şarkısıyla Tarkan ve İskender Paydaş beraber kamera karşısına geçti. Yasemin Şefik'in " Bugüne kadar bir sürü şarkına klip çekilde hiçbir kızla yakın markaj olmadın" sorusu üzerine İskender Paydaş " Tarkan'ın kızla samimi sahnelerinde ben henüz sette değildim. O sahneleri ve kızı görmedim." dedi. Bunun üzerine kahkaha dolu sobhette "Kızı görsem de bi şey değişmezdi. Ben orada ne giyeceğimi nasıl duracağımı düşünüyorum."Tarkan'la yeni albüm çalışmasını da açıklayan İskender Paydaş; Eylül gibi Tarkan'ın yeni albüm çalışmalarını hızlandıracağız.Önce Ozan Çolakoğlu ile Alaturka albümü tamamlayacak. Arkasından yeni şarkıları tamamlayacağız."Tarkan'ın leopar yeleğini sonradan gördüm!Son günlerde  Tarkan'ın Leopar yeleği çok konuşuluyor. Köşe yazarları bile yazdı diyen Yasemin Şefik, İskender Paydaş'a "Sen ne düşünüyorsun leopar yelek hakkında" deyince Paydaş;"Klipte Osmanlı'dan kalma bi yerdeydik. Hatta modacı Sedef Çalarkan bana Osmanlı tasarımlı tişörtler giydirdi. Bir ara fotopraf çekimi için Tarkan'la yanyana geldik. O sırada bile fark etmedim. Sonradan Leopar yeleğini gördüm. Gerçekten de güzel bi yelek." dedi.
Yorumlar | 0
üye profil