Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları açıklandı! İşte kura sonuçları sorgulama ekranı

Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları açıklandı. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafında İŞKUR üzerinden 826 sözleşmeli işçi alımı yapılacağının açıklanmasıyla birlikte binlerce başvuru alınmıştı. Başvuruların ardından kura sonuçları açıklandı ve 826 işçi alımı yapıldı. İşte, Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları.

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2021 10:50
Değiştirme Tarihi: 18.01.2021 10:50
Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları açıklandı! İşte kura sonuçları sorgulama ekranı

Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı kura sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte binlerce vatandaş sorgulama sayfasına akın etti. 826 işçi alımı için başvurularını tamamlayan adaylar, merakla açıklanacak olan sonuçları bekliyordu. İşte Tarım ve Orman Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları sorgulama ekranı.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Yayımlanan ilana göre kura çekimi 16 Ocak 2021 günü saat 10.00'da Bakanlığın merkez kampüsünde bulunan Atatürk Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Kura sonuçları ve diğer duyurular Bakanlığın "https://www.tarimorman.gov.tr" internet adresinden ilan edilecek ve adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacak.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kura sonucu yerleşen ve atanmaya hak kazanan adaylardan istenen belgeler, belgelerin ulaştırılma yeri ve tarihleri ile diğer hususlar söz konusu siteden duyurulacak.

DENEME SÜRESİ 90 GÜN!

Alınacak işçilerin deneme süresi 90 gün olacak. Deneme süresinde başarısız olanların iş akdi tazminatsız feshedilecek.