Taksim Meydanı'nda kemerli kavga!

Taksim Meydanı'nda oturup sohbet eden 2 turist ile ile yanlarına gelen kişiler arasında kemerli, tekme ve tokatlı kavga çıktı. Özel harekat polisinin devreye girmesiyle sona eren kavgada 2 turist ve onlara saldıran 4 kişi polis merkezine götürüldü.

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2021 17:38
Değiştirme Tarihi: 30.05.2021 17:38
Taksim Meydanı'nda kemerli kavga!

Olay, dün saat 15.30 sıralarında yaşandı. İddiaya göre Taksim Meydanı’nda oturup sohbet eden 2 turist ile yanına gelen kişiler arasında bilinmeyen sebepten dolayı tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen olayda 4 kişi araya aldıkları turisti kemer kullanıp tekme tokat dövdü. Arkadaşını korumaya çalışan diğer turist de kemerle kovalandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖZEL HAREKAT POLİSİ DEVREYE GİRDİ  

Turist yerde tekmelenirken anında olaya müdahale eden sivil polisler saldırgan 4 kişiyi gözaltına aldı. Darp edilen turistin arkadaşı da bu sırada arkadaşını dövenlerin üstüne yürümesiyle kavga yeniden alevlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu sırada devreye giren Özel Harekat polislerinin de desteğiyle saldırgan 4 kişi ve 2 turist yere yatırılıp kelepçelenerek etkisiz hale getirildi. Meydanda toplanan vatandaşlar olan biteni izlerken, polis tarafları aracın ayrı bölümlerine alarak polis merkezine götürdü.