Taksim'de korku dolu anlar! Pompalı tüfekle dehşet saçtı...

Beyoğlu'ndaki Tarihi Çiçek Pasajı'nda dün gece saatlerind dehşete düşüren bir olay meydana geldi. Pasaj içinde tüfekle bir kişiyi rehin alan ve ateş açan şüpheli polis ekiplerince gözaltına alındı. Mekan içerisindeki arbede ise cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Kısa sürede olaya müdahale eden Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri şüpheliyi gözaltına alarak polis merkezine götürdü.

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2021 09:21
Değiştirme Tarihi: 27.11.2021 09:21

Olay gece saatlerinde Beyoğlu Taksim'de bulunan tarihi Çiçek Pasajı'nda meydana geldi. İddiaya göre, pasaj içinde bulunan bir restorana gelen pompalı tüfekli L.E.Ö., bir kadınla tartışmaya başladı.

Pompalı ile dehşet saçtı

Elindeki pompalı tüfekle havaya ateş eden ve tehditler savuran şüpheliyi görenler polise ihbarda bulundu. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri, şüpheliyi gözaltına aldı.

Şüpheli gözaltına alındı

Polis ekipleri, tarihi pasajda inceleme yaptıktan sonra şüpheli Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Şüphelinin olay esnasında alkollü olduğu iddia edilirken rehin aldığı kadının ise arkadaşı olduğu öğrenildi. Olayla ilgili başlatılan çalışmanın sürdüğü belirtildi.

Kaynak: İHA

İlgili Sayfalar: Playlist