Taksim'de ilginç olay! Kameraları görünce maskesini indirip poz verdi

Tüm Türkiye genelinde sürmeye devam eden koronavirüs denetimleri sırasında Taksim'de ilginç bir olay gerçekleşti. İstiklal Caddesi'nde kameralar eşliğinde denetimlerini sürdüren polis memurları, maskesiz vatandaşların geçişine izin vermedi. Kameraları gören bir kadın ise maskesini indirip poz verdi. İşte o anlar.

Yayınlanma Tarihi: 01.12.2020 15:43
Değiştirme Tarihi: 01.12.2020 15:43

Türkiye genelinde hayata geçirilen yeni koronavirüs tedbirleri üzerine harekete geçen polis, İstiklal Caddesi'nde maske denetimi yaptı. Maskesini çenesine indirenler ve yürürken yemek yiyenler uyarıldı. Maske takmayan ve sigara içen kişilere ceza yazıldı. Maskesi burun altında olan bir kadın görüntülendiğini fark edince maskesini indirerek kameraya poz verdi. Polis kişilerin yoluna maskesiz devam etmesine izin vermedi. 

İSTİKLAL'DE DENETİM

Koronavirüs vakalarının son günlerde artış göstermesi üzerine ülke genelinde yeni tedbirler alındı. Bu tedbirler ile birlikte harekete geçen Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri İstiklal Caddesi girişinde maske denetimi yaptı. Maske takmayan ve sigara içen kişilere ceza yazıldı.  Maskesini çenesine indirenler ve yürürken yemek yiyenler tek tek uyarıldı. 

KAMERAYI GÖRÜNCE MASKEYİ İNDİRDİ 

Maskesi burun altında olan bir kadın kameranın kendisini görüntülediğini fark edince maskesini tamamen indirerek poz verdi. Yabancı uyruklu kadın daha sonra yoluna devam etti. Polis kişilerin yoluna maskesiz devam etmesine izin vermedi.