Survivor yeni yarışmacısı Katerina Dalaka kimdir? Geçen sezon Damla Can ile yarışmıştı

Survivor yeni yarışmacısı Katerina Dalaka kimdir? Geçen sezon Damla Can ile yarışmıştı
Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 19:14 | Değiştirme Tarihi: 19.02.2019 23:33

Survivor Türkiye Yunanistan'da eleme adaylarının belirleneceği konseyde sürpriz bir açıklama yapılmıştı. Bu açıklamaya göre Survivor'a daha önceki haftalarda olduğunu gibi Türk ve Yunan takımlarına yeni birer yarışmacı katılacak. İsmi açıklanan ilk kişi ise Yunan takımından Katerina Dalaka oldu.

Survivor Türkiye Yunanistan 17 Şubat tarihli bölümünde dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Yunan takımı eleme adayı olacak 3 yarışmacının ismini belirlemişti. Bu kritik eleme konseyi öncesi, Survivor'da sürpriz bir duyuru yapıldı. Buna göre Türk ve Yunan takımlarına birer kadın yarışmacının katılacağı belirtildi. Türk takımına katılacak kadın yarışmacının kim olduğuna dair herhangi bir detay verilmezken, Survivor Yunan takımına katılacak kadın yarışmacının ismi Katerina Dalaka olarak açıklandı. Yapılan bu açıklama sonrası çok sayıda kullanıcı Katerina Dalaka kim? ve Katerina Dalaka hayatı? sorularının yanıtlarını merak etmeye başladı. İşte Katerina Dalaka ile ilgili bilgiler

KATERİNA DALAKA KİMDİR?

Selanik Aristoteles Üniversitesi'nde eğitimini tamamlayan Katerina Dalaka'nın ailesinin de sportmen bir geçmişi var. 400m engelli pistinde Yunanistan şampiyonluğu bulunan Katerina Dalaka, Survivor Yunanistan 2018'a müthiş performansıyla damga vurmuştu. Acun Ilıcalı, Katerina Dalaka ile yaşadığı ilginç anıyı şu şekilde anlatıyor:   Yunan Survivor'ında çok değişik bir durum oluyor o da şu, kadın yarışmacılardan birisi (Katerina Dalaka) karşı takımdaki erkek yarışmacıyı seçiyor ve büyük bir mücadele oluyor, mücadeleyi Katerina kazanıyor.

KATERİNA DALAKA GEÇEN SEZON DAMLA CAN İLE YARIŞMIŞTI

Survivor Türkiye Yunanistan'a dahil olacak Survivor yeni yarışmacısı Katerina Dalaka, önceki sezon enternasyonel oyunlarında Survivor Türkiye yarışmacılarından Damla Can ile karşı karşıya gelmişti. Nefese kesen bu mücadeleyi Damla Can kazanmıştı.