Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor yeni bölümde büyük heyecan?

Survivor 2017'de bu akşam ekranlardaki yerini alacak. Ekranların en sevilen ve en çok izlenen yarışma programı olan Survivor 2017 TV8'de...

29.01.2017 11:15

Survivor 2017, dokunulmazlık oyunu heyecanı ile ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Survivor 2017'de oynanan son dokunulmazlık oyununda Survivor Ünlüler Takımı, Gönüllüler karşısında galibiyet aldı. Survivor adasında oynanan üçüncü dokunulmazlık oyununda da galip gelen Ünlüler Takımı konseye yine rahat gitmeyi başardı. Gönüllüler Takımı'nda ise konsey gerilimi yaşandı. Konseye çıkan Gönüllüler Takımı'nda iki isim eleme potasına girdi. Sadin ve Denisa'nın eleme adayı olarak belirlendiği Survivor 2017'de yeniden dokunulmazlık heyecanı yaşanacak.

Survivor 2017'de bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Gerilimin eksik olmadığı Survivor 2017'de bu akşam oynanacak oyunun ardından iki eleme adayı daha belirlenecek. Oyunun galibi yine Ünlüler olursa Gönüllüler iki aday daha çıkaracak. Ünlüler kaybederse bu kez iki eleme adayını Ünlüler çırakacak. Dört eleme adayından ise SMS oylamasına göre en az oy alan isim adaya veda edecek.

Survivor 2017 yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarındaki yerini alacak.

Yorumlar | 0
üye profil