Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Survivor 12. bölüm tanımı izle

Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 00:07 | Değiştirme Tarihi: 19.02.2019 20:56

Survivor TÜrkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TV8 ekranlarında yayınlanacak Survivor 12. bölümünde 1 ödül oyunu ve 1 iletişim oyunu oynanacak. Öte yandan yeni bölümde Survivor'da kim elenecek? sorusu yanıtını bulacak. Survivor yeni bölümü bu akşam saat 20.00'de ekranlarda olacak...

SURVIVOR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Survivor Türkiye Yunanistan'da merak edilen soru yanıtını buluyor. 'Survivor'da kim elendi?' Sorusu bu akşam yayınlanan yeni bölümüyle cevabını bulmuş olacak. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Yunan takımında SMS oylamasına kalan 3 yarışmacıdan biri Survivor'a veda eden isim olacak.

Öte yandan Survivor yeni bölümünde yarışmacıları epey heyecanlandıran bir ödül için mücadele verilecek. Ekip halinde yarışılacak Survivor ödül oyunu yine nefes kesecek. Ödül oyunu sonrası yarışmacılar için çok önemli olan 'iletişim oyunu' oynanacak. Reflekslerin çok önemli olacağı iletişim oyununda sinirlerin de bir anda gerildiği görülüyor.

Survivor'da hafta sonu oynana dokunulmazlık oyunlarını Yunan takımı kaybetti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Yunan takımı Survivor eleme konseyinde 3 yarışmacıyı SMS oylaması için belirledi. 

SURVIVOR ELEME ADAYI SPYROS KİMDİR?
Spyros Gourdoupis veya Dr. Pips 28 yaşında va Patra'da yaşıyor. Floransa'da eğitim görüp Yapısal Biyoloji biliminde doktora yapmış; fakat müzik, özellikle rap onun en büyük tutku ve sevgisi. Bu yılki Survivor'ın Bohem tipi kendini rahat, dürüst ve çok konuşkan olarak tanımlıyor. Asla strese girmiyor ve Survivor da muhtemelen onu tek zorlayacak şeyin yemekten uzak olması olacağını söylüyor.

SURVIVOR ELEME ADAYI VASİLİS VASİLİKOS KİMDİR?
27 yaşında olan Vasileios, inşaat mühendisliği okudu ve yurtdışında oyunculuk yaptı. Geçmişte profesyonel olarak basketbol oynadı. Survivor’daki amacı, hayatta kalmak için takım arkadaşlarıyla birlikte çalışabilmek ve sonunda kazanan olmak. Onu ayırt eden şey ekip çalışması ve rekabetçiliktir.

SURVIVOR ELEME ADAYI IOULİETA KİMDİR?
Model, aktris ve 100 metre koşu şampiyonu İoulieta Kitrinou, 26 yaşında. Sakız adasında yaşamını sürdürüyor. Hios adasında turizmcilik yapıyor. İnatçı, kararlı ve hassas bir yapıya sahip. Daha önce Türkiye’de yaşayan ve Türkçe bilen İoulieta Kitrinou, bu durumun kendisini için büyük avantaj olduğunu düşünüyor. Birçok Türk tanıması ve ayrıca Türk dilini konuşuyor olması Yunan takımına yardım etmesini sağlayacak.