Survivor Türkiye – Yunanistan ödül oyununu hangi takım kazandı? (13.bölüm erzak oyunu)

Survivor Türkiye – Yunanistan ödül oyunu (erzak oyunu) izleyenlerin nefeslerini kesti. Özellikle Türk yarışmacıları ödül oyunundan önce Anlat Bakalım oyunuyla moral kazanmalarının ardından, 13.bölüm ödül oyununa yüksek moral ile girdiler. Peki, ödül oyununu kim kazandı? İşte ödül oyununda yaşananlar

Yayınlanma Tarihi: 23.02.2019 22:54
Değiştirme Tarihi: 23.02.2019 23:19

Ödül oyununa hızlı bir şekilde başlayan Türk takımı 4-1 Yunan takımının önüne geçtikten sonra yarışma daha da kızıştı. Survivor Türkiye- ödül oyunun kimin kazandığı en çok merak edilen konulardan biri oldu. Peki, Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor 13.bölüm ödül oyununu kazanan takım sosyal medyada da en çok aratılanlar listesine girdi. Survivor ödül oyununda Seda ve Afroditi karşı karşıya geldi. Seda’nın performansı arkadaşları tarafından tebrik edildi. Survivor ödül oyununda 4-4 eşitlik sağlandıktan sonra sahneye çıkan Okan durumu 5-4 Türk takımının lehine çeviriyor.

Sude ve Elpida ödül oyununda yarıştılar!

Sude ve Elpida arasında 23 şubat cumartesi günü kıyasıya bir mücadele yaşandı. Ödül oyununda Sude Elpida’ya yenilerek Türk takımı ve Yunan takımı arasındaki skor 5-5 olarak yeniden eşitlendi. Sude ve Elpida ödül oyununda yarıştılar. Geriden gelen Yunan takımı Türk takımı ile beraberliğe ulaştı. Vasilis ve Kaan arasında gerçekleşen ödül oyunu yarışmasında Yunan takımı 5-6 Türk takımının önüne geçti. Melisa ve Dimitra karşılaşması ise herkesi heyecanlandırdı.

23 şubat cumartesi erzak oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye- Yunanistan 13.bölüm erzak ödülünü Türk takımı 10’a 7 kazanarak fasulye, salça ve pirinç sahibi oldu.

Haberin videosunu izlemek için tıklayınız.