Survivor Türkiye-Yunanistan ilk oyunuyla seyircilerle buluştu

Survivor Türkiye-Yunanistan ilk oyunuyla seyircilerle buluştu
Yayınlanma Tarihi: 08.02.2019 16:58 | Değiştirme Tarihi: 08.02.2019 17:14

Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında ilk oyun büyük heyecana sahne oldu. Yarışmacılar baraka ve erzak için kıyasıya mücadele ettiler. Survivor 2019 tüm zamanların en zor Survivor'ı olacağının sinyallerini vermeye başladı...

Survivor Türkiye-Yunanistan'da ilk oyun büyük heyecana sahne oldu. Yarışmacılar baraka ve erzak için kıyasıya mücadele ettiler. Acun Ilıcalı'nın Survivor 2019'un en zorlu Survivor olacağının haberini vermesiyle birlikte iki takım arasındaki çekişme hızlı başladı.

''Bir takım oyunu''

Survivor'da takım çalışmasının önemine vurgu yapan ilk ödül oyunu başa baş bir mücadeleye sahne oldu. İki takımın da yüzerek denizin ortasındaki sala ulaşıp ardından grup halinde platforma döndükleri yarışmada ödüle ulaşmak için yapılması gereken en önemli şeyin takım halinde mücadele etmek olduğunun altı çizildi. 

Birebir atışlarda Türk takımı avantajlı başladı

Yarışmanın birebir mücadele edilen kısmında başarılı atışlar önem kazandı. Yarışmacıların denizdeki parkuru tamamlayıp birebir atışlar yaptığı kısımda Türk takımı hızlı bir başlangıç yaparak öne geçti.

İlk ödül oyununu Türk takımı kazandı

Birebir atışlarda avantajlı konuma geçen Survivor Türkiye takımı, Melisa'nın atışı ile zafere ulaştı. 12-9 skoru ile oyunu kazanan Türk takımı büyük bir farkla önemli bir zafer kazandı. Dokunulmazlık oyunu öncesi ödülü kazanarak motive olan takım, Survivor 2019 sezonuna güzel bir başlangıç yaptı. 

İZLEMEK İÇİN:

SURVIVOR TÜRKİYE-YUNANİSTAN İLK OYUN!