Survivor Türkiye-Yunanistan'da menemen ödülü...

Survivor Türkiye-Yunanistan'da menemen ödülü...
Yayınlanma Tarihi: 13.02.2019 15:04 | Değiştirme Tarihi: 13.02.2019 15:04

Survivor Türkiye-Yunanistan sekizinci bölümde yarışmacılar, menemen ödüllü oyunda bireysel olarak mücadele ettiler. Kızlar ve erkeklerde kazanan isimler, ödülü seçtikleri iki arkadaşıyla paylaştı.

Survivor Türkiye-Yunanistan'da mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Günler geçtikçe yiyecek ödüllerinin daha değerli hale geldiği kıyasıya mücadelede 8.bölüm ödül oyunu menemendi. Kızlar ve erkekler olarak iki aşamada oynanan oyunda tüm yarışmacılar bireysel olarak mücadele ettiler. Menemen ödüllü oyunda yarışmacıların tek yapması gereken düz bir ağaç platformda en uzun süre asılı kalan kişi olmayı başarmaktı. 

Kadınlarda ödülün sahibi Seda oldu
Zorlu mücadelede yarışmacılar sunucunun ikazıyla tek ellerini platformdan ayırdı. Oyuna tek el ve bacakları ile tutunarak devam eden yarışmacılar yorulmaya başlayınca teker teker pes etti. Türk takımından Seda ve Yunan takımından Ria'nın başa baş sürdürdüğü mücadelede pes eden Ria oldu. Kızlar yarışında menemen ödülünün kazananı ise üstün performansı ile Seda oldu. 

Erkeklerde menemen ödülü Nikos'un oldu
Survivor Türkiye -Yunanistan erkekleri de menemen ödülü için kıyasıya bir mücadele verdi. Komutla birlikte tek ellerini bırakan erkek yarışmacılar bu andan itibaren zorlanmaya başladı. İkinci ve zorlu aşamada elini ilk bırakan Hikmet oldu. Yunan takımından Spyros'un da bırakması ile sayılar eşitlendi. Yarışmacıların geçen sürede yorgunluk seviyelerinin artması ile sayı avantajı Türk takımına geçti. Kaan ve Nikos'un ikili mücadelesi ile devam eden oyunda kazanan isim Nikos oldu. 

Survivor Türkiye-Yunanistan'da menemen ödülü...İzlemek için tıklayın