Survivor Türkiye-Yunanistan'da kim elendi?

Survivor Türkiye-Yunanistan'da kim elendi?
Yayınlanma Tarihi: 13.02.2019 00:35 | Değiştirme Tarihi: 13.02.2019 00:40

Survivor Türkiye-Yunanistan'ın son bölümünde kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Survivor'da yapılan SMS oylamasına göre elenen isim belli oldu.

Survivor Türkiye-Yunanistan'da elenen kim oldu? İzlemek için tıklayın...

Survivor Türkiye-Yunanistan son bölümde adaya veda eden isim belli oldu. Dokunulmazlık oyununda bu hafta kaybeden taraf olan Türk takımında Kader, Okay ve Atakan eleme adayı olmuş, üç isim SMS oylamasına çıkmıştı. Verilen oylara göre en az oyu alarak adaya veda eden isim Kader oldu.

Survivor Türkiye-Yunanistan'da bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununun kazananı Yunan takımı olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununda ise Türk takımı galip gelerek durumu eşitledi. Bunun üzerine takımlar final oyununda dokunulmazlık sembolü için mücadele ettiler. Final oyununda kazanan taraf ise Yunan takımı oldu. Bu sonuçla Türk takımı konseye eleme adaylarını belirlemek için gitti.

Türk takımında kim eleme adayı oldu?

Dokunulmazlık oyunlarının sonucunda konseye eleme adayı belirlemek için giden Türk takımında oylama sonucuna göre ilk eleme adayı Kader oldu. Kızlarda bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Sude Okay'ı, erkeklerde ise sembolü kazanan Bora Atakan'ı potaya soktu. 

Survivor Türkiye-Yunanistan'da kim elendi?

Eleme adayı olan Kader, Okay ve Atakan arasında yapılan SMS oylamasına göre en az oyu alarak Survivor Türkiye-Yunanistan'a veda eden isim Kader oldu...

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.