Survivor Türkiye-Yunanistan'da kim elendi?

Survivor Türkiye-Yunanistan'da kim elendi?
Yayınlanma Tarihi: 13.02.2019 00:35 | Değiştirme Tarihi: 13.02.2019 00:40

Survivor Türkiye-Yunanistan'ın son bölümünde kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Survivor'da yapılan SMS oylamasına göre elenen isim belli oldu.

Survivor Türkiye-Yunanistan'da elenen kim oldu? İzlemek için tıklayın...

Survivor Türkiye-Yunanistan son bölümde adaya veda eden isim belli oldu. Dokunulmazlık oyununda bu hafta kaybeden taraf olan Türk takımında Kader, Okay ve Atakan eleme adayı olmuş, üç isim SMS oylamasına çıkmıştı. Verilen oylara göre en az oyu alarak adaya veda eden isim Kader oldu.

Survivor Türkiye-Yunanistan'da bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununun kazananı Yunan takımı olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununda ise Türk takımı galip gelerek durumu eşitledi. Bunun üzerine takımlar final oyununda dokunulmazlık sembolü için mücadele ettiler. Final oyununda kazanan taraf ise Yunan takımı oldu. Bu sonuçla Türk takımı konseye eleme adaylarını belirlemek için gitti.

Türk takımında kim eleme adayı oldu?
Dokunulmazlık oyunlarının sonucunda konseye eleme adayı belirlemek için giden Türk takımında oylama sonucuna göre ilk eleme adayı Kader oldu. Kızlarda bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Sude Okay'ı, erkeklerde ise sembolü kazanan Bora Atakan'ı potaya soktu. 

Survivor Türkiye-Yunanistan'da kim elendi?
Eleme adayı olan Kader, Okay ve Atakan arasında yapılan SMS oylamasına göre en az oyu alarak Survivor Türkiye-Yunanistan'a veda eden isim Kader oldu...