Survivor Türkiye-Yunanistan'da bir veda konseyi daha! Bu hafta kim elendi?

Survivor Türkiye-Yunanistan'da bir veda konseyi daha! Bu hafta kim elendi?
Yayınlanma Tarihi: 13.02.2019 12:27 | Değiştirme Tarihi: 13.02.2019 12:32

Survivor'da bir ada konseyi daha geride kaldı! Türk takımının 3 eleme adayı çıkardığı haftada, rakiplerinden daha az oy alan yarışmacı Survivor'a veda etti.

Acun Ilıcalı'dan moral konuşması: ''Survivor'ın çok başındayız''
Survivor'da bir hafta daha geride kalırken konsey bu kez Türk takımı için toplandı. Ada konseyine İstanbul'dan bağlanan Acun Ilıcalı, ''Survivor'ın çok başındayız, iki takımın da kazanacağı, kaybedeceği oyunlar olacak'' sözleri ile Türk takımına moral verdi. Yarışmacılardan genel değerlendirmeler yapmasını isteyen Acun Ilıcalı ilk olarak Hikmet'e söz verdi.

''Aileden birini kaybetmiş gibi oluyorsun''
Ada konseyine dair yorumlarını paylaşan Hikmet, Türk takımının birliğini ifade eden sözler dile getirdi: '' Dün ödül oyununu kazandık, açlığımız vardı ve dünkü ödül bize çok iyi geldi, açlığımızı giderdik. Sabah uyandığımızda herkes zinde kalktı, bugün de bir tane oyun oynadık, gayet iyiydi. Aramızdan ayrılabilecek üç tane arkadaşımız var, bizim için gerçekten çok üzüntülü bir durum. İki hafta boyunca birlikteydik arkadaşlarımızla, çok ısınmıştık birbirimize. Hangisi giderse gitsin çok üzüleceğiz, önümüzdeki dokunulmazlık oyunlarını almak istiyoruz. Tekrar bu duruma düşmek istemiyoruz çünkü gerçekten üzücü bir durum. Aileden birini kaybetmiş gibi oluyorsun, kötü oluyor insan. Bir daha bu duruma düşmek istemiyoruz bu sebepten dolayı önümüzdeki oyunları da alıp seriye bağlamak istiyoruz.'' 

Yunan takımı bağlarını güçlendirdi 
Acun Ilıcalı, Yunan takımından yarışmacılara da yorumlarını duymak için söz verdi. Afroditi: ''Biz takım olarak birbirimize çok bağlandık. Hepimiz çok uyumluyuz, aramızda güzel bir işbirliği var ve hepimiz galibiyet adına mücadele ediyoruz.'' dedi. Oyunlarda rekabetin giderek arttığını belirten Acun Ilıcalı, Yunan takımından Panagiotis'e yorumlarını sordu. Panagiotis: ''İlk haftalarda gerçek performansımızı yansıtamadık fakat yükselişe geçmeye başladık. İyi bir seviyedeyiz, karşı takım da çok güçlü. Bu yüzden sık sık 9-9, 8-8'lik skorlarla karşılaşacağız.'' dedi.

Acun Ilıcalı'nın ''Peki Türk takımından kimi beğeniyorsun performans olarak?'' sorusuna ise Panagiotis: ''Hikmet çok güçlü bir yarışmacı ve bunu kanıtladı da, başlarda bunu fark etmemiştim. Erkeklerden Yusuf da çok güçlü. Kadınlardan da Seda en güçlü yarışmacı'' yanıtını verdi. 

Survivor Türkiye - Yunanistan'da kim elendi?

Survivor Türkiye - Yunanistan son bölüm ekranlara geldi ve bu hafta elenen isim belli oldu. Dokunulmazlık oyununda bu hafta kaybeden taraf olan Türk takımında Kader, Okay ve Atakan eleme adayı olarak belirlenmişti. Halk oylamasına sunulan bu üç isimden en az oyu alarak adaya veda eden Kader oldu. 

Survivor Türkiye - Yunanistan'da Türk takımından ilk elenen yarışmacı olan Kader: ''Öncelikle bana oy atan, atamayan ve yürekten destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Sözün bittiği yerdeyim, elimden geleni yaptım. Nasibimde buraya kadar kalmak varmış, çok fazla bir şey de söyleyemiyorum. Ama söyleyeceğim tek şey şu: burada Hikmet Çoban diye biri var, yanında da koyunları var, kavalını iyi öttürüyor ama onun o kavalı bir gün kırılacak ve o sürü de dağılacak. Sabırsızlıkla o günü bekliyorum. Diğer arkadaşlarıma da başarılar diliyorum, onları destekleyeceğim. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.'' sözleri ile adaya veda etti. 

 

SURVIVOR TÜRKİYE-YUNANİSTAN'DA ELENEN İSİM BELLİ OLDU. İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...