Survivor Türkiye Yunanistan 6. hafta SMS oylaması noter belgesi

Survivor Türkiye Yunanistan 6. hafta SMS oylaması noter belgesi
Yayınlanma Tarihi: 22.03.2019 13:25 | Değiştirme Tarihi: 22.03.2019 13:59

Survivor Türkiye Yunanistan'da 6. hafta SMS oylaması sonucuna göre adaya veda eden isim belli oldu. Atakan, Bora ve Hakan'ın eleme adayı olduğu bu haftada en az oyu alarak veda eden isim Hakan olmuştu. İşte, SMS oylamasına ait noter belgesi.

Survivor Türkiye Yunanistan'da dokunulmazlığı kaybeden Türk takımında konseyde yapılan oylama sonucuna göre ilk eleme adayı Atakan oldu. Ardından bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan yarışmacılardan Yusuf, Bora'nın ismini verdi ve Bora ikinci eleme adayı oldu. Üçüncü eleme adayını ise diğer sembolü kazanan Büşra belirledi. Büşra, Hakan'ın adını vererek üçüncü eleme adayını belirledi. Eleme adaylarının belirlenmesinin ardından Acun Ilıcalı SMS oylamasını başlattı. İzleyiciler, SMS göndererek destekledikleri adayın Survivor Türkiye Yunanistan macerasını sürdürebilmesi için çalıştılar. Gönderilen SMS'lere göre adaya veda eden isim ise salı günü Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. 

Survivor 2019'da izleyiciler tarafından kullanılan oylamaların sonucu, Beyoğlu 30. noteri tarafından tasdiklenerek Survivor adasına gönderildi. Bu sonuca göre üç isimden en az oyu alan yarışmacı Hakan Kanık oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor Türkiye-Yunanistan 4. hafta SMS oylaması sonuçları için tıklayınız

Survivor Türkiye-Yunanistan 3. hafta SMS oylaması sonuçları için tıklayınız