Survivor Türkiye Yunanistan 5 mart kim elendi? Ecem mi Hakan mı Okay mı?

Survivor Türkiye Yunanistan ada konseyi 5 mart izleyicilerin önünde gerçekleşecek. Peki, Survivor Türkie 20.bölümde 5 mart Salı kim elendi? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 05.03.2019 23:41
Değiştirme Tarihi: 05.03.2019 23:41
Survivor Türkiye Yunanistan 5 mart kim elendi? Ecem mi Hakan mı Okay mı?

Survivor 2019’da ada konseyinde Ecem mi Okay mı Hakan mı elendi? Sorusu Survivor izleyicileri tarafından en çok sorulan sorulardan biri. Survivor Türkiye Yunanistan’da ada konseyi 5 mart Salı günü yapıldı. İzleyiciler bu hafta ada konseyinde kimin eleneceğini öğrenebilecekler. Survivor 2019’un 20.bölümü 5 mart günü TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşarak heyecanı doruk noktaya çıkarttı. Ecem, Hakan ve Okay’ın hayranları favori yarışmacılarına destek olmak için sosyal medyadan bir çok paylaşımlarda bulundular. Bu hafta Survivor’da kim elendi? Sorusu sadece Türkiye’de değil Yunanistan’da da en çok sorulan sorular arasına girdi. Yarışmacıların son sözleri şöyle:

Ecem: Adayım benim için çok üzücü bir durum.; çünkü ço kerken. Ben kendimi sadece bir hafta gösterebildim. Bu beni daha çok üzüyor. Gidersem çok üzüleceğim.

Okay: Açıkcası Melisa'yı 2 hafta üst üste yazdığım için, bekliyordum yazılmayı açıkcası. Adaylarla ilgili şunları söyleyebilirim. Yılalrdır rüyalarımda konsey anını yaşıyordum. Ben hırs, azim mücadelenin olduğu bir arenada olmaktan gurur duyuyorum. Snuna kadar güçlü bir şekilde duracağımı biliyorum. Kalmak istiyorum Hakkımızda hayırlısı olsun.

Hakan: En büyük hayalim buraya gelmekti. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.