Survivor Türkiye Yunanistan 3. hafta SMS oylaması noter belgesi

Survivor Türkiye Yunanistan 3. hafta SMS oylaması noter belgesi
Yayınlanma Tarihi: 27.02.2019 16:18 | Değiştirme Tarihi: 01.03.2019 19:22

Survivor Türkiye Yunanistan'da Türk takımından Atakan, Bora ve Kaan SMS oylamasına kaldı. Bu üç isimden en az oyu alan Kaan, 2 hafta önce katıldığı Survivor'da elenen isim oldu. 

Acun Ilıcalı, seyircilerin kullandıkları oyların sonucunda rakiplerinden daha az oy alarak Survivor 2019'a veda eden ismin Kaan olduğunu açıkladı. 

Acun Ilıcalı, bu açıklamanın ardından Kaan için, 'Kaan yaklaşık 2 gündür ben de söylüyorum. Sürpriz bir pota oldu benim için de, öyle üçlüsünüz ki, üçünüz de parkurda çok iyisiniz.' ifadelerini kullandı. 

Survivor 2019'da izleyiciler tarafından kullanılan oylamaların sonucu, Beyoğlu 30. noteri tarafından tasdiklenerek Survivor adasına gönderildi. Bu sonuca  göre üç isimden en az oyu alan yarışmacı Kaan oldu.


 

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.