Survivor Türkiye Yunanistan 25.bölüm tanıtım fragmanı izleyicilerle!

Yayınlanma Tarihi: 13.03.2019 01:26 | Değiştirme Tarihi: 13.03.2019 11:56

Survivor Türkiye Yunanistan 25.bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Survivor 2019’un 25.bölümünde neler olacak? Survivor Türkiye Yunanistan 25.bölüm tanıtım fragmanı izleyicilerle paylaşıldı.

Survivor Türkiye Yunanistan 25.bölüm tanıtım fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. Peki, 13 mart çarşamba günü Survivor Türkiye Yunanistan'da neler olacak? Dün akşam elenen Simos'un ardından, Yunan takımında gerilim arttı. Türk takımı gerek ödüllerde gerek dokunulmazlıklarda bu hafta büyük bir başarı sağlayarak moral olarak Yunan takımının önüne geçti. Survivor Türkiye Yunanistan'ın 25.bölümünü saat 20:00 itibariyle TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz... 

Survivor Türkiye Yunanistan 24.bölümde neler olmuştu?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 24.bölümde eleme heyecanı yaşandı. Yunan takımından Vasilis Simon elenerek adaya veda ederken, Hikmet'in Yunan takımında dargın olduğunu belirtmesi ada konseyinde ilginç diyalogların yaşanmasına sahne oldu. 

Şaşırtan dostluk! Görenler hayret ediyor

Güney Afrika’da vahşi hayvanları koruma görevlisi Lisa Tora Jaqueline Kytösaho’nun, yırtıcı çitalarla kurduğu yakın dostluk dikkat çekiyor.

Süper Ay nedir? Süper Ay ne zaman saat kaçta izlenecek?

Süper Ay nedir, ne zaman izlenecek sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Gökyüzünü aydınlatacak olan Süper Ay 20-21 Mart tarihinde ortaya çıkacak ve gökyüzünde yüzde 30 daha parlak gözükecek.

20 mart 2019 Denizli (Acıpayam) depremi merkez üssü neresi?

20 Mart Çarşamba Denizli Acıpayam’da 5,5 büyüklüğünde deprem oldu. Bazı binalar yıkıldı ya da hasar gördü. Depremde can kaybı olmazken, yaralanan insanlar oldu. Peki, Acıpayam nerede? Ünlü deprem uzmanı Frank Hoogerbeets, Denizli’De olan depremi bildi mi? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor.

Türkiye için tarih vermişti! Doğru çıktı

Hoogerbeets yaptığı deprem tahminleriyle gündeme konu olmaya devam eden isimler arasında yer alıyor. Yeni nesil deprem tahmincisi olan Hoogerbeets'ın Türkiye için yaptığı tahmin yine doğru çıktı. İşte detaylar.