Survivor Türkiye Yunanistan 14.bölüm erkekler dostluk oyununu kim kazandı?

24 şubat Pazar günü TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye Yunanistan erkekler dostluk oyununu kim kazandığı merak ediliyor. Peki, 14.bölüm Survivor Türkiye Yunanistan erkekler dostluk oyununu (ödül oyunu) kim kazandı? İşte cevabı;

Yayınlanma Tarihi: 24.02.2019 21:23
Değiştirme Tarihi: 24.02.2019 21:52
Survivor Türkiye Yunanistan 14.bölüm erkekler dostluk oyununu kim kazandı?

Survivor nefes kesen bir yarışmaya sahne oldu. Hakan ve Vasilikos erkekler dostluk oyununda finale kaldı. Survivor 2019’da 14.bölüm 24 şubat Pazar günü ekranlara geldi. Erkekler dostluk oyununu kim kazandı sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Survivor Türkiye Yunanistan erkekler dostluk oyunu kıyasıya mücadeleyle başladı. Ödül oyunu 14.bölümde izleyiciler tarafından dikaktle izlendi. Erkeklerde Okay ve Nikos finale kaldı. Bir diğer finale kalan yarışmacılar ise Hakan ve Vasilikos oldu. Vasilikos ve Hakan, Okay ve Nikos’a karşı kıyasıya yarıştı.

Yarışmacılar ödüllerini paylaştılar

Dostluk oyununda erkeklerde kazanan Okay ve Nikos oldu. Seda kazandığı ödülü Dimitra ile paylaştı. Dimitra Seda’ya teşekkür etti. Okay’ın karşı taraftan ödülünü paylaştığı isim Tony oldu.  Ödül oyunun kazananlar 3’er tane sigara böreği yedi.