Survivor Türkiye Yunanistan 13.bölüm özeti (23 Şubat Survivor izle)

Survivor Türkiye Yunanistan’da 13.bölüm nefesleri kesti. 23 şubat Cumartesi günü ekranlara gelen Survivor’da neler oldu? Survivor 13.bölüm izleyiciler tarafından heyecanla takip edildi. Survivor’da Anlat Bakalım oyunu, ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunu 13.bölümde yayınlandı.

Yayınlanma Tarihi: 24.02.2019 14:43
Değiştirme Tarihi: 24.02.2019 17:28

Survivor 23 şubat 13.bölüm Anlat Bakalım, Ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunlarının özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. Survivor 2019 hız kesmeden devam ederken 23 Şubat cumartesi Survivor Yunanistan Türkiye arasında Anlat Bakalım, erzak oyunu, ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunu izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Survivor 23 şubat ödül oyunu, dokunulmazlık oyunu ve erzak oyununu sizin için için derledik.

13.bölüm Survivor Türkiye Yunanistan Anlat Bakalım oyunu

Survivor Türkiye Yunanistan 13.bölümde Anlat Bakalım oyununu kazanan takım Türk takımı oldu. 23 şubat 2019 cumartesi günü Survivor Türkiye  Yunanistan ödül oyununu hangi takım kazandı? Sorusunun cevabı da böylelikle belli oldu. Anlat Bakalım oyununu Türk takımı kazandı. Yarışmacılara ödül olarak tost ve içecek verildi. Hakan, Hikmet ve diğer yarışmacılar Anlat Bakalım oyunundan sonra yedikleri tostla protein aldıklarını belirttiler.

Survivor 13.bölüm 2. Ödül oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan 13. bölümde oynanan 2. ödül oyunu ilk olarak kızlar arasında oynandı. Türk ve Yunan yarışmacıların birlikte mücadele ettiği ödül oyununda kazanan isimler Katerina Dalaka ile Seda Ocak oldu. Erkekler arasındaki mücadele ise Survivor Türkiye Yunanistan 14. bölümde oynanacak.

13.bölüm Survivor Türkiye Yunanistan dokunulmazlık oyunu

Survivor Türkiye Yunanistan’da dokunulmazlık oyunu nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Peki, Survivor Türkiye 13.bölüm (23 şubat) arasındaki dokunulmazlık oyunun hangi takım kazandı? Survivor Türkiye Yunanistan'da dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Sosyal medyada da dokunulmazlık oyunu en çok konuşulan konulardan biri oldu. Survivor 13.bölümde oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu 10-4'lük skorla Türk takımı kazandı. Survivor’da nefesler tutuldu ve yavaş yavaş eleme gecesine doğru geri sayım başladı.