Survivor Türkiye-Yunanistan | 1. bölüm dokunulmazlık oyunu

Survivor Türkiye-Yunanistan | 1. bölüm dokunulmazlık oyunu
Yayınlanma Tarihi: 08.02.2019 20:13 | Değiştirme Tarihi: 08.02.2019 20:13

Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan yarışmasında heyecan başladı ve yarışmacılar ilk dokunulmazlık oyunu mücadelesini gerçekleştirdi. Peki ya Survivor 2019'da ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan mücadelesi hızlı başladı ve yarışmacılar ödül oyununun ardından ilk dokunulmazlık oyunu mücadelesini de gerçekleştirdi. Peki ya Survivor 2019'da ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Kıran kırana bir mücadele ile iki takım arasında skor, oyun boyunca değişiklik gösterdi. Yarışmacıların rakiplerini seçerek başladığı mücadelede heyecanlı bir çekişme yaşandı. Büyük konsantrasyon ve hırsla parkuru tamamlayan yarışmacılar dokunulmazlık için önemli bir mücadele verdi.

İlk dokunulmazlık Türk takımının

Oyunun ilerleyen dakikalarında avantaj çoğunlukla Türk takımındaydı. Parkuru tamamladıktan sonra blokları vurarak devirmeye çalıştıkları oyunda yarışmacıların atışları oldukça önem arz ediyordu.

Dokunulmazlık oyununda Türk takımının son yarışmacısı Seda, dokunulmazlığı kazandıran atışı gerçekleştirdi. 1.dokunulmazlık oyunu Survivor Türkiye takımının başarısı ile sonuçlandı. 10-6 skoruyla sonlanan oyunda ilk dokunulmazlığı kazanmanın sevinci Türk takımı arasında paylaşıldı.

İZLEMEK İÇİN:

SURVIVOR TÜRKİYE - YUNANİSTAN 1.BÖLÜM DOKUNULMAZLIK OYUNU