Survivor Türk takımından Ecem o sözlere cevap verdi

Survivor Türkiye-Yunanistan yarışması tüm hızıyla devam ederken takımlar ve hatta takım üyeleri arasındaki çekişme de artarak devam ediyor. Survivor 2019 yarışmacıları arasından Ecem, elenen Türk yarışmacı Kader için bakın neler söyledi...

Yayınlanma Tarihi: 22.02.2019 14:06
Değiştirme Tarihi: 22.02.2019 14:50
Survivor Türk takımından Ecem o sözlere cevap verdi

SURVIVOR TÜRK TAKIMINDAN ECEM O SÖZLERE CEVAP VERDİ... İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Konseyde neler olmuştu?

Survivor Türkiye - Yunanistan'da Türk takımından ilk elenen yarışmacı Kader olmuştu. Kader, ada konseyine damga vuran veda konuşmasında ise Hikmet için önemli sözler sarf etmişti.  ''Öncelikle bana oy atan, atamayan ve yürekten destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Sözün bittiği yerdeyim, elimden geleni yaptım. Nasibimde buraya kadar kalmak varmış, çok fazla bir şey de söyleyemiyorum.

Ama söyleyeceğim tek şey şu: burada Hikmet Çoban diye biri var, yanında da koyunları var, kavalını iyi öttürüyor ama onun o kavalı bir gün kırılacak ve o sürü de dağılacak. Sabırsızlıkla o günü bekliyorum. Diğer arkadaşlarıma da başarılar diliyorum, onları destekleyeceğim. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.'' sözleri ile adaya veda etti. 

''Bir koyun varsa o koyundu''

Adada takım arkadaşları ile sohbet eden kızlardan Seda, Kader'in sözlerinin ardından kendi yorumunu dile getirdi: ''Önce en çok Hikmet'ten isteği olan, ricası olan 'abi abi' diye peşinde dolaşan oydu. Bir koyun varsa o koyundu, sonra o kendi çobanını değiştirdi diyelim.''

''Olman gereken yerdesin''

Survivor Türk takımından Ecem, Kader'in çoban ve koyunları sözleri hakkındaki görüşlerini ''Hikmet abi ve bizlerin kararları zaten kesindi, sendin. Kimse koyunluk ya da çobanlık yapmadı. Sen hepimizle problem yaşadın, şu anda olman gereken yerdesin.'' cümleleri ile dile getirdi.

''Ağzım açık kaldı Hikmet abi''

Kader'in konseyde sarf ettiği sözler karşısında ''Ağzım açık kaldı Hikmet abi'' diyerek hislerini paylaşan Melisa'ya Hikmet'in yanıtı: 'Biz ona bu kadar kin besleyecek bir şey yapmadık ki, hiçbir şey yapmadık.''  oldu.

Türk takımının diğer erkek yarışmacıları ise kendi aralarında ettikleri sohbette Yunanistan takımına karşı kaybedilen oyundan ders çıkarıp kendilerini artı yönde geliştirmeleri gerektiğini, duygusal davranıp strateji yapılmaması gerektiğinin altını çizdi.