Survivor Türk takımı kızları Büşra'ya tepkili: Ecem ile Büşra yüzleşti

Survivor Türkiye-Yunanistan'da iki takım da gergin anlar yaşamaya başladı. Takım içinde anlaşmazlıklar sürerken karşı karşıya gelen isimler bu kez Ecem ve Büşra oldu.

Yayınlanma Tarihi: 22.02.2019 14:45
Değiştirme Tarihi: 22.02.2019 14:49
Survivor Türk takımı kızları Büşra'ya tepkili: Ecem ile Büşra yüzleşti

SURVIVOR TÜRK TAKIMI KIZLARI BÜŞRA'YA TEPKİLİ: ECEM İLE BÜŞRA YÜZLEŞTİ... İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Türk takımı kızları Büşra'ya tepkili 

''Her gün ateş yakan Hikmet abi bugün neden ateş yakmadı?'' ''Çünkü bir zahmet onlar yaksın diye.'' sözleri ile takımın diğer erkeklerinin tutumuna atıfta bulunan Ecem ve Melisa Büşra hakkındaki düşüncelerini de dile getirdi. ''Büşra'nın yanında bir şey konuşmak istemiyorum'' diyen Melisa, Büşra'nın kendi aralarında konuştukları şeyleri başkalarına taşıdığını iddia etti. 

Büşrayı çift karakterli olmakla suçlayan kızlar, bunun elenmemek için tüm gruplarla iyi geçinmeye çalışmak olduğunu, Büşra'nın bir taktik uyguladığını ifade etti. 

Büşra: ''Ben elçi değilim''

Eleştirilerin odağında kalan Büşra ise ''Bundan sonra hiçbir şeyi de tasdiklemiyorum. Evet dedi mi demedi mi... Ben elçi falan değilim, direkt dönüyorum gidiyorum. Tek kelime bile etmiyorum bu saatten sonra'' sözleri ile tepkisini dile getirdi.

Ecem Büşra ile yüzleşti

Büşra ile karşı karşıya gelen Ecem, Kader ile başından beri problemleri olduğunu, onunla diyaloğa bile girmek istemezken Büşra'nın Kader'e Ecem hakkında konuşmasından rahatsız olduğunu dile getirdi. Bu konuda Ecem'e hak veren Büşra, Ecem'in ''Peki ben nasıl davranabilirim sana bundan sonra?'' sorusuna ise ''Nasıl davranmak istersen saygı duyarım'' şeklinde yanıt verdi. Büşra ise "Bundan sonra bir şey söylemek için senin gitmeni beklerim" sözleri ile Ecem'e olan kırgınlığını ifade etti. 

Büşra Yalçın kimdir?

Tokat doğumlu Büşra Yalçın, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği son sınıf öğrencisi. İlkokul 4. sınıfta okul takımıyla başlayıp, Bahçelievler Voleybol Kulübü bünyesinde 12 yıl voleybol oynadı. Son 5 yılı  profesyonel ligde olmak üzere devam etti. 2 yıldır da İstanbul Bahçelievler Voleybol Kulübü’nün idari menajerliğini yapıyor.

Ecem Onaran kimdir?

İzmir doğumlu Ecem Onaran 29 yaşında. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu Ecem, atletizme 8 yaşında başladı. Fenerbahçe koordinatörlerinin kendisini keşfetmesi sonucu bu kulübe dahil oldu.

2001’de kapalı salon 300 metre Türkiye rekorunun sahibi oldu. 2002’de 400 metrede tek yarışta dört farklı yaş kategorisinin Türkiye rekorunu elde etti. 2003 yılında koştuğu 55.89’luk 400 metre derecesi ile Avrupa'nın en iyi derecesi ödülünü aldı ve 13 yaşında A Milli Takım'a giren ilk Türk kız sporcu seçildi. Aynı süre zarfında, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne Hizmet Veren En İyi Kadın Sporcular ödülüne layık görüldü.

Yılmaz Sazak Uluslararası atletizm yarışmasında 100 metre Yıldız Bayanlar Türkiye rekorunun sahibi oldu. Yine milli takım forması altında katıldığı Balkan Şampiyonası’nda 400 metre şampiyonu oldu. Beyrut’ta yapılan Gençlik Olimpiyatları’nda 200 metrede genç olimpiyat 3.’sü oldu. Senelerce üst üste 100, 200, 300 ve 400 metrede kendi yaş kategorisinde Türkiye Şampiyonu ve Türkiye rekortmeni oldu. Şu anda profesyonel hayatına kişisel antrenör olarak devam ediyor.