Survivor yeni bölüm de neler olacak? Survivor da kim elenecek?

Survivor yeni bölüm de neler olacak? Survivor da kim elenecek?
Yayınlanma Tarihi: 29.03.2016 13:27 | Değiştirme Tarihi: 29.03.2016 13:27

Survivor 2016 heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 35. bölüm ile ilgili merak ettikleriniz acunn.com'da...

Survivor 2016 yeni bölüm eleme heyecanıyla ekranlara gelecek. Survivor 35. bölümde eleme için konseye gidecek olan gönüllüler takımı elenme adayı olacak 3. ismi de belirleyerek SMS sonuçlarını beklemeye başlayacak.

Survivor 2016 yeni bölümde yarışmacılar final sembolü için de mücadele edecek. Kıbrıs finali için avantaj sağlayacak olan final sembolü yeni bölüm de kimin olacak? yanıtı acunn.com'da...

Survivor 2016 kim elenecek? Survivor 35. bölümde yaşanacaklar...
Survivor 33. bölümde oynanan dokunulmazlık oyununu bu kez ünlüler takımı kazandı. Survivor dokunulmazlık oyunlarında varlığını gösteremeyen ünlüler takımı takım arkadaşlarından 4 kişiyi elemek zorunda kaldı. Sayıları 8'e düşen ünlüler takımı son dokunulmazlık oyununu kazanarak sayıyı eşitleme şansını da yakalamış oldu.

Survivor dokunulmazlığı kaybederek elemeye giden gönüllüler takımında ise elenme adayları belirlendi. Konseyde verilen oylar sonucunda Survivor Gizem Kerimoğlu ilk elenme adayı oldu. Survivor 33. bölümde bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan İbrahim Giydiriri ise Survivor Nihal Candan'ı elenme adayı olarak seçti.

Kim elendiğini Surivor SMS sonuçları belirleyecek
Survivor yeni bölümde Survivor SMS sonuçlarına göre birinci olan isim 3. elenme adayını belirleyecek. Buna göre Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan ve 3. elenme adayının Survivor SMS sıralamasındaki durumlarına bakılacak ve SMS sıralamasında daha az oy alan isim adaya veda edecek.

Survivor da kim elendi?
Survivor a şu ana kadar 6 isim veda etti. Bu isimlerden ilki sakatlığı nedeniyle zorunlu olarak yarışmaya veda eden Survivor Serkan oldu. Diğer 5 isim ile dokunulmazlık oyunlarına göre belirlendi.

Buna göre 4 dokunulmazlık oyunu kaybeden Survivor Ünlüler takımında Ebru Öztürk Eda Akkaya, Seda Tetik, Yağmur Özdemir elendi. Gönüllüler takımında ise gidilen ilk konseyde Aylin Şallı elendi.