Survivor sunucusu Murat Ceylan kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir?

Survivor sunucusu Murat Ceylan kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir?
Yayınlanma Tarihi: 12.03.2019 19:16
Değiştirme Tarihi: 12.03.2019 22:03

Survivor 2019’un sunucusu Murat Ceylan’ın kim olduğu Survivor hayranları tarafından en çok merak edilen konulardan biri oldu. Peki, Murat Ceylan kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Murat Ceylan’ın kim olduğunu haberimziden öğrenebilirsiniz.

Survivor Türkiye Yunanistan’ın sunucusu Murat Ceylan’ın kim olduğu merak edilen konulardan biri. Peki, Murat Ceylan kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Murat Ceylan hakkında merak ettiklerinizi haberimizden okuyabilir ve öğrenebilirsiniz. İşte Murat Ceylan kimdir? Sorusunun yanıtı;

Murat Ceylan biyografisi

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu. 2 yaşında piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan Wish, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Şu an ise Yuksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Müzikten başka birçok spor dalı ile ilgilenen Murat, İstanbul Atlı Spor Klubü'nde lisanslı binicilik yapmaktadır. Fitness a olan ilgisi dışında, Surf ve paten yapmayı seven ve aynı zamanda maceracı bir kişiliğe sahiptir.

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır.

17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de başlayan "Para Bende" adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.

2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan "Yeni Nesil" adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekmiştir. İngilizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Murat Ceylan şuanda Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasını sunmaktadır.