Survivor Spyros Gourdoupis kimdir, kaç yaşındadır? Ne iş yapıyor?

Survivor Spyros Gourdoupis kimdir, kaç yaşındadır? Ne iş yapıyor?
Yayınlanma Tarihi: 11.03.2019 18:10
Değiştirme Tarihi: 12.03.2019 22:13

Survivor Türkiye Yunanistan’da bu hafta eleme potasına giren Spyros Gourdoupis Spyros Gourdoupis’in kim olduğu en çok merak edilen konular arasında. Peki, Spyros Gourdoupis kimdir, kaç yaşındadır ve ne iş yapıyor? İşte cevabı;

Survivor’da eleme potasına giren Spyros Gourdoupis’in kim olduğu Survivor hayranları tarafından merak ediliyor. Spyros Gourdoupis kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? Survior Türkiye Yunanistan’da Yunan takımı yarışmacıları genel olarak Survivor hayranlarının en çok incelediği şeylerden biri. Spyros Gourdoupis kimdir? Sorusunun cevabı ve Spyros Gourdoupis’in biyografisi aşağıda yer almaktadır.

Spyros Gourdoupis biyografisi

Spyros Gourdoupis veya Dr. Pips 28 yaşında va Patra’da yaşıyor. Floransa’da eğitim görüp Yapısal Biyoloji biliminde doktora yapmış; fakat müzik, özellikle rap onun en büyük tutku ve sevgisi. Bu yılki Survivor’ın Bohem tipi kendini rahat, dürüst ve çok konuşkan olarak tanımlıyor. Asla strese girmiyor ve Survivor’da muhtemelen onu tek zorlayacak şeyin yemekten uzak olması olacağını söylüyor.