Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Survivor son bölümde neler oldu? Survivor'da kim elendi?

Survivor son bölümde neler oldu? Survivor'da kim elendi?

Survivor 2017 son bölümde iletişim ödüllü oyun heyecanı yaşandı. İletişim ödüllü oyunun ardından ise konseyde Survivor 2017'de kim elendi sorusu yanıtını buldu.

19.04.2017 00:20

Survivor 2017 son bölümde iletişim ödüllü oyun heyecanı yaşandı. İletişim ödüllü oyunun ardından ise Survivor 2017'de konsey heyecanı yaşandı. 4 ismin eleme adayı olduğu Survivor 2017'de kim elendi sorusu ise Survivor 2017 son bölümde yanıtını buldu.

Survivor 2017 iletişim ödüllü oyunu kim kazandı?
Survivor 2017'de iletişim ödüllü oyun heyecanı yaşandı. Geçen haftanın kazananı olan Survivor Ünlüler takımı aileleriyle mesajlaşma hakkı kazanmak için mücadele ederken, Gönüllüler ise geçen haftanın ödülü arkadaşlarıyla mesajlaşmak için yarıştı. Zorlu mücadelenin sonunda kazanan takım Survivor iletişim ödülünün kazananı oldu.

Zorlu oyunda ilk raundun galibi Survivor Ünlüler takımı oldu. Karşılıklı sayılarla oynanan ikinci raundun ise kazananı Survivor Gönüllüler takımı oldu. Böylece İletişim ödüllü oyunda skor 1-1'e geldi.

Final etabına kalan İletişim ödüllü oyunda final etabı da oldukça zorlu geçti. Nefesleri kesen mücadelenin sonunda kazanan takım ise Gönüllüler takımı oldu. Final turunda Ünlüler takımı karşısında galibiyete koşan Gönüllüler arkadaşları ile mesajlaşma hakkı kazandı.

Survivor 2017'de kim elendi?
Survivor 2017'de kim elendi sorusu son bölümde yanıtını buldu. Geçtiğimiz hafta elemenin yaşanmadığı Survivor 2017'de elenen isim bu hafta belli oldu. Geçtiğimiz hafta Gönüllüler takımından Berna ve Gökhan'ın eleme adayı olduğu Survivor 2017'de bu haftaki oyunlarda kaybeden Ünlüler'de Sabriye ve Pınar eleme adayı oldu.

Survivor 2017'de elenen isim belli oldu. Survivor 2017'de yapılan SMS oylamasına göre Berna, Gökhan, Sabriye ve Pınar arasından SMS oylamasında en az oyu alarak elenen isim Pınar oldu.

#surpuan#

Yorumlar | 0
üye profil