Serenay Aktaş Survivor All Star'da

Survivor 2014'ün unutulmaz isimlerinden biri olan survivor Serenay Aktaş, Survivor All Star'da. Peki Survivor Serenay Aktaş kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2015 15:45
Değiştirme Tarihi: 04.02.2015 15:59
Serenay Aktaş Survivor All Star'da

Survivor 2014'ün unutulmaz isimlerinden biri olan survivor Serenay Aktaş, Survivor All Star'da. Peki Survivor Serenay Aktaş kimdir?

Survivor All Star 22 Şubat'ta TV8 ekranlarında başlayacak. Survivor hayranları şimdi muhteşem kadroda kimlerin yer alacağının açıklanmasını bekliyor. Survivor ile ilgili tüm son dakika gelişmeleri ve Survivor All Star'da yarışacak isimler ile ilgili en doğru haberlere acunn.com'dan ulaşabilirsiniz.


Haber ile ilgili metin girin!.

Gaçtiğimiz yıl Dominik Cumhuriyeti'ndeki büyük mücadelede ünlüler takımında yer alan Survivor Serenay Aktaş, sporcu kimliğiyle rakiplerine zor anlar yaşatmıştı. Bakalım Survivor All Star'da Serenay'ın mücadelesi nasıl olacak?

Survivor Serenay Aktaş kimdir?

Survivor Serenay Aktaş, İstanbul Bakırköy'de doğdu. Oyunculuk alanındaki yeteneğinin yanısıra kendine özgü pek çok dikkat çekici özelliğe sahip Serenay Aktaş aynı zamanda Türkiye Kadınlar Futbol 2. Ligi takımlarından 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor görev alan yetenekli bir futbolcudur. Yazı yazmaya da özel bir ilgisi bulunan Survivor Serenay Aktaş şiir dili etkisi taşıyan düz yazılarını da ileride yayımlamayı düşünüyor.


Oyunculuk alanında da genç yaşına rağmen kısa zamanda tecrübeler edinmeye başlayan Serenay Aktaş'ın her daim dillendirdiği bir özelliğiyse annesine olan düşkünlüğü ve sevgisi.

Tüm bunların yanında halen özellikle oyunculukla ilgili çok yönlü çalışmalarını sürdüren Serenay Aktaş ışıltısı, yeteneği ve güzelliğiyle başarı yolunda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.

Survivor All Star kadrosunda kimler var?
Şampiyonlar, finalistler ve unutulmayan isimlerden oluşan kadrosuyla Survivor All Star, 22 Şubat'ta TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Peki Survivor All Star'da kimler olacak?

Survivor takipçileri Survivor All Star'da heyecanla kimlerin yer alacağının açıklanmasını bekliyor. Şu ana kadar 8 yarışmacının açıklandığı kadroda; Survivor'ın son şampiyonu Turabi Çamkıran, Survivor'ın tek kadın şampiyonu Merve Oflaz, Survivor 2013'ün şampiyonu Hilmi Cem İntepe, Survivor 2011'in unutulmaz ismi Pascal Nouma, Survivor 2014'ün unutulmayan isimlerinden Sahra Işık ve Serenay Aktaş, Survivor'ın ilk yarışmacılarından Fulya Keskin ve Survivor 2012 yarışmacısı Almeda Abazi yer alıyor.
İlgili Sayfalar: Playlist