Survivor Seda Ocak kimdir, kaç yaşında? Seda Ocak nereli?

Survivor Türkiye Yunanitan’ın bir diğer merak edilen yarışmacılarından Seda Ocak kimdir? Sorusunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz. Peki, Seda Ocak kaç yaşında ve nerelidir? İşte Seda Ocak kimdir sorusunun yanıtı;

Yayınlanma Tarihi: 09.03.2019 23:28
Değiştirme Tarihi: 09.03.2019 23:28
Survivor Seda Ocak kimdir, kaç yaşında? Seda Ocak nereli?

Survivor 2019’da rekabet giderek kızışıyor. Survivor hayranları Seda Ocak’ın kim olduğunu merak ediyor. 7’den 70’e herkes Survivor’da desteklediği yarışmacının kim olduğunu araştırıyor. Survivor Seda Ocak kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Sorusunun yanıtı en çok merak edilenler arasında Survivor Seda Ocak’ın hayranları sosyal medyadan Seda için destek paylaşımlarında bulunuyorlar. Seda Ocak biyografisine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Seda Ocak biyografisi

Seda Ocak 34 yaşındadır. Bursa Kız Lisesi’nden mezun olan Seda Ocak, sırasıyla anaokulu öğretmenliği ve spor yönetimini bitirdi. Rumeli Üniversitesi'nde S.K.S. daire başkanlığında spor danışmanlığı yapmakta olan Seda, evli ve 2 çocuk annesi. Spor hayatına 10 yaşında atlet olarak 100 metre engelli olarak başladı. Milli takımda Balkan Şampiyonu olduktan sonra sporu bıraktı.