Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor Seda Demir kimdir?

Seda Demir, 7 Mart 1983 yılında İstanbul'da doğdu. Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı olan Seda Demir, oyunculuk yapmaktadır.

04.01.2017 11:56

Seda Demir, Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı olarak adada zorlu mücadelenin içine dahil olacak. Marmara Üniversitesi Fransızca kamu yönetimi ve siyaset bilimi mezunu olan Seda Demir, seslendirme ve diksiyon eğitimlerinin yanında oyunculuk ile ilgili birçok workshop ve eğitimi aldı.

İs Bankası reklamı ile televizyon ekranlarında boy gösteren Seda Demir'in ilk oyunculuk deneyimi ise Yaprak Dökümü ile başladı. İlk dizi tecrübesi ile milyonlar tarafından tanınan ve sevilen Seda Demir, Yaprak dökümünden sonra Yıldız Masalı, İntikam ve Beyaz Karanfil dizilerinde rol aldı.

Aynı dönemlerde Azerbaycan'da oymayan Karanlıklar Çiçeği dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Survivor 2017 yarışmacısının ilk sinema deneyimi Evlenmeden Olmaz isimli romantik komedidir.

SurvivorSeda Demir, orta okul lise ve üniversite boyunca voleybol ile ilgilendi. İyi derece yüzücü olan Seda Demir, yüzme dalında en uzun mesafe 5600 metrede mücadele etmiştir.

Seda Demir'in asıl spor branşı ise koşudur. Atatürk Gazi koşusunda 6 kilometrede ikinciliği vardır. Seda Demir, Galatasaraylılar Derneği'nin koşusunda da 3.lüğü 10 saniye ile kaybetti. En uzun koşusu 15 kilometre olan Seda Demir, Avrasya koşusunda yer almıştır.

Survivor 2017 yarışmacısı Seda Demir, Survivor'a katılma sebebini; "Survivor'a katılıyorum çünkü tam benlik heyecanı. Adrenalinin, doğanın yaz mevsiminin ve denizin aşığıyım. Gerçekten zorlukları seviyorum; çünkü başarı duygusu baskın bir insanım. Survivor'a katılmak hayallerimden birisi idi. Bence hayatta ölmeden yapılması gereken, kolay kolay elde edilemeyecek bir şey." sözleriyle açıklıyor.

Yorumlar | 0
üye profil