Survivor şampiyonu Atakan Göz6 Panorama'da

Survivor şampiyonu Atakan Göz6 Panorama'da

Survivor 2016 şampiyonu Avatar Atakan yarın ekranlara gelece olan Göz6 Panorama'nın konuğu olacak...

Survivor 2016 şampiyonu Avatar Atakan, Göz6 Panorama'nın yarınki konuğu olarak programa katılacak. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Survivor Atakan, Göz6 Panorama'da Göz6 evinde yaşananları ve Survivor ile ilgili merak edilenleri yanıtlayacak. Öykü Serter ve Hakan Hatipoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Göz6 Panorama haftaiçi hergün 10.30'da TV8 ekranlarında...

SurvivorAvatar Atakan kimdir?
Survivor Avatar Atakan, 1989 yılında Sivas'ta dünyaya geldi. Survivor Atakan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Avatar Atakan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana bir çok başarıya imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir. Eğitimine halen devam etmektedir. Avatar Atakan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.

Survivor 2016'da oyunlardaki hırsı ve başarısı ile dikkat çeken yarışmacılardan biri olan Avatar Atakan, yarışmanın Kıbrıs'ta yapılan finalinde şampiyonluğa ulaşmıştır.

Görüntülenme : 1102 Yayınlanma Tarihi: 05/10/2016 14:13:49

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin