Sakatlık Survivor Samanta'yı yıldırmadı

Sakatlık Survivor Samanta'yı yıldırmadı
Yayınlanma Tarihi: 04.03.2014 12:53
Değiştirme Tarihi: 12.03.2014 10:00

Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı Survivor ikinci bölümde ödül oyununda sakatlanarak herkesi korkutan Samanta, oyunun son anına kadar mücadelesini sürdürdü.

Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı Survivor ikinci bölümde ödül oyununda sakatlanarak herkesi korkutan Samanta, oyunun son anına kadar mücadelesini sürdürdü.Daha ilk günden kıyasıya bir rekabetin yaşanacağı belli olan Survivor'da ikinci bölüm kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Survivor Samanta ve Survivor Duygu arasında geçen yarışta bayrağı aldıktan sonra yere yığılan Samanta, tüm yarışmacıları korkuttu.

Survivor ikinci bölüm izleDoktorların müdahalesinin ardından yeniden ayağa kalkan Samanta, mücadeleyi bırakmadı ve arkadaşlarının yanında yer aldı. İp çeken ve ardından yeniden koşan Samanta yarışı sonuna kadar sürdürdü.Gönüllüler Takımı'nın tüm gayretine rağmen her yarışta küçük farklarla bayrağa ulaşan Ünlüler Takımı 7-4 lük skorlar ödüle uzandı.İlk bölümlerinde hayranlarını ekrana kilitleyen Survivor'da ikinci bölümün ödül oyununda kazanan taraf Ünlüler Takımı oldu. Oyunun ödülü olan olta takımını adaya götüren ünlülerde ilk balık avını Survivor Akın yaptı. survivor ikinci bölüm izle akın