Survivor Sahra Işık kimdir?

Survivor All Star kadrosunda yer alacağı açıklanan isimlerden biri de Survivor 2014'e damga vuran isimlerden Sahra Işık oldu.

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2015 12:13
Değiştirme Tarihi: 17.02.2015 10:12
Survivor Sahra Işık kimdir?

Survivor All Star kadrosunda yer alacağı açıklanan isimlerden biri de Survivor 2014'e damga vuran isimlerden Sahra Işık oldu.

Survivor All Star 22 Şubat'ta TV8 ekranlarda başlıyor. Survivor'ı sevenlerin heyecanla bekledikleri muhteşem kadroda yavaş yavaş şekilleniyor. Survivor ile ilgili tüm son dakika gelişmeleri ve Survivor All Star'da yarışacak isimler ile ilgili en doğru haberlere acunn.com'dan ulaşabilirsiniz.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor Sahra Işık Survivor 2014'ün en başarılı yarışmacılarından biri olarak izleyenlerin beğenisini kazanmıştı. Yarışmalardaki başarısı ve hırsı ile izleyenleri sevgisini kazanan Sahra, Survivor All Star'a da damga vuracak isimlerden biri olacak.

Haber ile ilgili metin girin!.
Survivor Sahra Işık kimdir?

Survivor All Star'da yer alacak olan Sahra Esra Işık, 1991 yılında dünyaya geldi. Voleybolcu kimliğiyle tanınan Sahra Esra Işık, Fenerbahçe’deki kariyerinin yanı sıra modellik de yaptı. 2013 yılında yapılan Best Of Model yarışmasında 3. olan Survivor Sahra Esra Işık, Malezya’da düzenlenen dünya güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etti.

Survivor All Star'da kimler var?
Survivor All Star'ın heyecanla beklenen kadrosu belli oluyor. Şampiyonlar, finalistler ve unutulmayan isimlerin bir araya geleceği yarışmanın kesin olan yarışmacıları; Pascal Nouma, Merve Oflaz, Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran, Serenay Aktaş, Fulya Keskin ve Almeda Abazi oldu.


Survivor All Star kadrosunda kimler var?
Survivor All Star; şampiyonlar, finalistler ve unutulmayan isimlerden oluşan kadrosuyla 22 Şubat'ta TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Peki Survivor All Star'da kimler olacak? İşte Survivor All Star kadrosu:

Pascal Nouma, Doğukan Manço, Hasan Yalnızoğlu, Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran, Ahmet Dursun, Bozok Gören, Anıl Tetik, Hakan Hatipoğlu, Taner Özdeş, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Almeda Abazi, Duygu Çetinkaya, Merve Oflaz, Fulya Keskin, Begüm Yücetan, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Özlem Çalın, ve Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında Yunanistam takımından Nadia Zagli.
İlgili Sayfalar: Playlist