Survivor Sabriye Şengül kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir?

Survivor Sabriye Şengül kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir?
Yayınlanma Tarihi: 25.02.2019 23:49 | Değiştirme Tarihi: 25.02.2019 23:49

Survivor’ın eski yarışmacılarından Sabriye Şengül tekrardan Survivor Türkiye Yunanistan’da yeni yarışmacı olarak yer alacak. Peki, Sabriye Şengül kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Sabriye Şengül’ün kim olduğuna haberimizden ulaşabilirsiniz.

Survivor Türkiye Yunanistan’a yeni bir yarışmacı bekleniyor: Sabriye Şengül! Peki, eski Survivor yarışmacılarından Sabriye Şengül kimdir, kaç yaşındadır? Sabriye Şengül’ün kim olduğu en çok merak edilen konular arasına girdi. Peki, Sabriye Şengül aslen nerelidir? Sabriye Şengül’ün kaç yaşında olduğu nerede doğduğu ve hangi sporla ilgilendiği Sabriye Şengül’ün hayranları tarafından en ço karatılan konulardan biri oldu. Sabriye Şengül Survivor Türkiye takımına gelecek olması Survivor hayranlarını heyecanlandırdı.

Sabriye Şengül nereli?

Sabriye Şengül aslen Trabzonludur. 1988 yılında doğan Sabriye Şengül, boks sporuyla ilgilenmektedir.Sabriye Şengül’ün üç Türkiye şampiyonluğu var. 2016'da İstanbul'da WKU Dünya Şampiyonluğu için kemer maçına çıkan Sabriye Şengül, Belçikalı Rakibi Vanessa De Waelle’yi puanla yenerek dünya şampiyonu oldu. Sabriye Şengül çevik ve atletik yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.