Survivor Sabriye kimdir? Sabriye Şengül nereli ve kaç yaşında?

Survivor Sabriye kimdir? Sabriye Şengül nereli ve kaç yaşında?
Yayınlanma Tarihi: 26.02.2019 21:55
Değiştirme Tarihi: 26.02.2019 21:55

Survivor Türkiye Yunanistan’da yeni yarışmacı heyecanı yaşanıyor. Survivor Sabriye Şengül’ün kim olduğu en çok aratılanlar listesine girdi. Peki, Sabriye Şengül nerelidir? Sabriye Şengül evli mi? Gibi soruların yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.

Survivor Sabriye Şengül Türk takımına yarışmacı olarak katıldı. Sabriye Şengül günün en çok aratılan isimlerinden oldu. Sabriye Şengül kaç yaşındadır? Sabriye Şengül nerelidir? Gibi sorular Survivor Türkiye Yunanistan izleyicileri tarafından merak ediliyor. Sabriye Şengül’ün kim olduğunu haberimizden öğrenebilirsiniz. Sabriye Şengül biyografisi de merak edilenler arasında. Survivor Sabriye Şengül’e hayranları sosyal medyadan destek oluyor. Sabriye Şengül aslen Trabzonludur ve 1988 yılında doğmuştur. Sabriye Şengül atletik ve çevik yapısıyla Türk takımına büyük destek olacağa benziyor.

Sabriye Şengül biyografisi

Sabriye Şengül aslen Trabzonludur. Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da doğmuştur. 2006 yılında boksla tanışan sporcu, ilk olarak hentbolla kariyerine başladı daha sonra kickboks'a yöneldi. Boks ve Kickboks'ta 3 kez Türkiye şampiyonluğu elde eden Sabriye Şengül'ün K1 Dünya Karması ve Uluslararası bok şampiyonluğu bulunmaktadır. Tv8'de yayınlanan sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstelendiği Survivor 2017 yarışmacılarındandır. Sabriye Şengül bu yıl tekrardan Survivor’a katılmıştır.