Survivor ödül oyununu kim kazandı? | Survivor Türkiye-Yunanistan

Survivor ödül oyununu kim kazandı? | Survivor Türkiye-Yunanistan
Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 23:09 | Değiştirme Tarihi: 19.02.2019 23:09

Heyecanın bir an olsun azalmadığı, mücadelenin en üst seviyede olduğu Survivor Türkiye-Yunanistan yeni bölümünde Türk ve Yunan takımları yiyecek ödülü için karşı karşıya geldi. Yunan takımından bir kişinin eleneceği akşam öncesi Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yeni bölümünde yine kıyasıya bir mücadelenin verildiği bir ödül oyunu vardı. Türk ve Yunan takımları bu kez pizza ödülü için yarıştı. Peki Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı hangi takım kaybetti? Survivor ödül oyununda neler yaşandı? 

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU NEYDİ? ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?
Survivor son bölümünde Türk ve Yunan yarışmacılar ödül oyununda mücadele etti. Oyuna, daha önceki oyunlarda olduğu gibi Yunan takımı hızlı şekilde başladı ve durumu 2-0'a kadar getirdi, ardından durum 2-1 oldu. Yunan takımı yeni bir atağa kalkarak Türk takımı karşısında durumu 4-1'e taşıdı. Hafta sonu oynanan dokunulmazlık oyunlarında yaşananın bir benzeri bu ödül oyununda da vardı. Türk takımı 4-1 olan skorun ardından peş peşe 4 sayı alarak 5-4 öne geçmeyi başardı. Skorun 5-4 olmasıyla birlikte takımlar arasında bir denge oluştu ve karşılıklı sayılar alınmaya başlandı. En sonunda Türk takımı bir atağa daha geçti ve ödül oyununu 10-7 kazanmayı bildi. 

SURVIVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜ NEYDİ? KİM KAZANDI?
Survivor Türkiye-Yunanistan'da yarışmacılar için büyük önem taşıyan ilk iletişim oyunu için heyecan dolu bir mücadele vardı. Kadın ve erkek yarışmacılardan birer kazananın olduğu iletişim oyununda finale kadınlardan Melisa ve Seda, erkeklerden ise Hikmet ile Atakan kaldı. Survivor iletişim ödülü oyununu Melisa ve Atakan kazandı.

SURVIVOR ELEME ADAYLARI KİMLER? 
unan takımında Ioulieta ismi en çok yazılan isim olarak, eleme potasına da giren ilk yarışmacı olmuştu. Bireysel dokunulmazlıkları kazanan 2 yarışmacı birer isim daha söyleyerek bu sayıyı 3'e tamamladı. Survivor Yunan takımında eleme adayları böylece Ioulieta, Spyros ve Vasilis Vasilikos oldu.