Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2017'de ödül oyunu büyük bir heyecan sahne oldu. Survivor için en önemli ödüllerden biri olan olta ödülü için yarışmacılar kıyasıya mücadele etti.

25.01.2017 12:58

Survivor 2017'de olta ödüllü oyun büyük bir mücadeleye sahne oldu. Ünlüler ve Gönüllüler olta ödülüne sahip olmak için ellerinden geleni oyun alanında yaptı. Sakatlıkların yaşandığı Survivor 2017 ödül oyununda kazanan taraf Ünlüler Takımı oldu. Adadaki yemek sorununun önemli ölçüde giderecek olan olta ödülü için oynanan ödül oyununda ilk aşamayı Gönüllüler Takımı kazandı. İkinci aşamada kazanan Ünlüler Takımı oldu ve eşitliği sağladı. Final aşaması için bu kez bayrak yarışına çıkıldı. Zorlu mücadelenin sonunda Sedat, 3'te 3 yaparak ödülü takımına kazandırdı.

Survivor son bölümde neler yaşandı?
Survivor 2017 son bölümde ödül oyununun ardından ada konseyine gidildi. Ada konseyinde eleme adayları için kullanılan oylar açıklandı ve adaya veda eden ilk isim belli oldu. Eser, Berna, Erdi ve Fulya'nın eleme adayı olduğu Survivor 2017'de SMS oylamasının sonunda Fulya Survivor 2017'ye veda etti.

Survivor Fulya ne dedi?
Survivor 2017 hayalleri gerçek olan ancak beklenmedik çekilde ilk elemede adaya veda etmek zorunda kalan Survivor Fulya, arkadaşlarına sitem etti. Elendiğini öğrendikten sonra konuşmakta zorlanan ve gözyaşlarına engel olamayan Fulya, kimsenin hiç bir zaman hakkını yemediğini söyleyerek ismini söyleyen Volkan'a ve karşısına güçlü aday çıkaran Ogeday'a hakkını helal etmediğini söyledi. Gönüllüler Takımı'nın kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen Fulya, takımın bu durumdan çok pişman olacağını söyledi.

Yorumlar | 0
üye profil