Survivor Nihal den şok sözler! Acunn.com özel...

Survivor Nihal den şok sözler! Acunn.com özel...
Yayınlanma Tarihi: 31.03.2016 13:48 | Değiştirme Tarihi: 31.03.2016 13:48

Survivor son bölüm de yapılan konsey de açıklanan Survivor SMS sıralaması sonucunda göre elenen isim olan Nihal den şok sözler. Sadece acunn.com da...

Survivor da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında gidilen konseyde en fazla oyu alarak elenme adayı olan ilk isim Survivor Gizem Kerimoğlu oldu. İkinci elenme adayını ise Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Survivor İbrahim belirledi. İbrahim ikinci elenme adayı olarak Nihal Candan ın ismini verdi.

Son elenme adayını ise Survivor son bölüm de açıklanan SMS sıralaması na göre birinci isim olan Survivor Semih Öztürk söyledi. Semih Survivor Gizem Memiş in ismini verdi. Üç elenme adayından SMS sonuçlarına göre en az oyu alan isim Survivor Nihal Candan oldu ve Nihal adaya ve arkadaşlarına veda etti.

Survivor Nihal elendikten sonra ne söyledi?

Survivor da Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan İbrahim Giydirir'in seçimiyle elenme adayı olan Survivor Nihal Candan elenmesinin ardından Survivor ı 'hayatımda yaşamam gereken bir deneyimdi' sözleriyle anlattı ve kızgınlık ve kırgınlıklarla yarışmaya veda ettiğini söyledi.

Survivor Nihal in elendikten sonraki ilk röportajı

Survivor Nihal in ilk röportajı yalnızca acunn.com da | İzlemek için tıklayın...

Survivor Nihal elendikten sonra verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Adada en çok zorlandığı konular hakkında konuşan Nihal İbrahim ile aralarındaki sorunun ne olduğuna da açıklık getirdi. Adadan kırgınlıklarla ayrıldığı için üzüldüğünü belirten Nihal, Survivor favorisinin de kim olduğunu söyledi.