Survivor'ın tek kadın şampiyonu Merve Oflaz

Survivor'ın tek kadın şampiyonu ünvanını elinde bulunduran survivor Merve Oflaz kimdir? Merve Oflaz ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2015 15:58
Değiştirme Tarihi: 05.02.2015 13:37
Survivor'ın tek kadın şampiyonu Merve Oflaz

Survivor'ın tek kadın şampiyonu ünvanını elinde bulunduran survivor Merve Oflaz kimdir? Merve Oflaz ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Survivor All Star için geri sayım başladı. TV8 ekranlarına gelecek olan Survivor All Star'ın hayranları şimdi muhteşem kadroda kimlerin yer alacağını merakla bekliyor. Survivor ile ilgili tüm son dakika gelişmeleri ve Survivor All Star'da yarışacak isimler ile ilgili en doğru haberlere acunn.com'dan ulaşabilirsiniz.


Haber ile ilgili metin girin!.
Survivor'ın tek kadın şampiyonu!

Yaşam koşulları nedeniyle dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olarak gösterilen Survivor'ın tek kadın şampiyonu olan Merve Oflaz, Survivor 2010'a damgasını vurmuştu.


Survivor Merve Oflaz

İlk olarak 'Var mısın? Yok musun?' yarışmasıyla ekranlara çıkan Merve Oflaz, 2010 yılındaki Survivor yarışmasında müthiş bir performans göstererek şampiyon olmuştu.

Survivor Merve Oflaz kimdir?

Survivor Merve Oflaz, 23 Mayis 1988 İstanbul’da doğdu. Liseyi bitirdikten sonra özel bir kulüpte yüzme ve tenis antrenörlüğü yaptı. Eğitimine Marmara Üniversitesi Spor Akademisi'nde devam eden Survivor Merve, okulu devam ederken Survivor'a katıldı.


Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor'da şampiyon olan ve adını duyuran  Survivor Merve Oflaz, oyunculuk ve diksiyon egitimi  aldı. Muhteşem Yüzyıl, Kalbim 4 Mevsim, Not Defteri ve Güzel Köylü  gibi dizilerde rol alan Merve Oflaz, reklam filmlerinde de boy gösterdi. Survivor Minik Kahramanlar programında sunuculuk da yapan Merve Oflaz, plates eğitmenliği yapmaktadır.

Survivor All Star kadrosunda kimler var?

Survivor All Star; şampiyonlar, finalistler ve unutulmayan isimlerden oluşan kadrosuyla 22 Şubat'ta TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Peki Survivor All Star'da kimler olacak?

Survivor takipçileri Survivor All Star'da heyecanla kimlerin yer alacağının açıklanmasını bekliyor. Şu ana kadar 8 yarışmacının açıklandığı kadroda; Survivor'ın son şampiyonu Turabi Çamkıran, Survivor'ın tek kadın şampiyonu Merve Oflaz, Survivor 2013'ün şampiyonu Hilmi Cem İntepe, Survivor 2011'in unutulmaz ismi Pascal Nouma, Survivor 2014'ün unutulmayan isimlerinden Sahra Işık ve Serenay Aktaş, Survivor'ın ilk yarışmacılarından Fulya Keskin, Survivor 2011'in en sevilen isimlerinden Nihat Doğan ve Survivor 2012 yarışmacısı Almeda Abazi yer alıyor.
İlgili Sayfalar: Playlist